الگوی صلیب مرگ بیت کوین شکل گرفت

الگوی صلیب مرگ بیت کوین شکل گرفت
0
بازدید : 3764

گزیده خبر:

به گزارش Cryptopotato، خط میانگین متحرک 50 روزه از زیر MA-200 عبور کرده و منجر به ایجاد الگوی صلیب مرگ بیت کوین شده است. به طور معمول، این نشان می دهد که فروش های عمده ی یکجا در حال انجام است. با این حال دلیلی برای نگرانی وجود ندارد.

پیش از این افت های سه ماه اخر 2019 و سه ماه اول سال2020 هر دو منجر به ایجاد الگوی صلیب مرگ شدند.

الگوی صلیب مرگ بیت کوین

الگوی صلیب مرگ هم در بازار سهام و هم در بازار کریپتو قابل اعتماد بوده است. این الگو پیش از این 4 سقوط بزرگ در بازارهای دیجیتال و همچنین سقوط بازار سهام در سالهای 1974 و 2008 را پیش‌بینی کرده است.

با پایان یافتن بازار گاوی، مومنتوم کوتاه مدت (که با میانگین متحرک 50 روزه یا 50MA نشان داده میشود) شروع به کند شدن می کند.

الگوی Death Cross، تلاقی بین MA-50 و MA-200 را توصیف می کند. در حالی که روند کوتاه تر، 50 روزه ، از زیر 200 روز عبور می کند. میانگین های متحرک بلند مدت قادر به ایجاد یک روند قوی هستند. بنابراین می توان گفت بهترین خط، ایده تقاضا برای خط مبنا را ایجاد میکند.

الگوی صلیب مرگ بیت کوین
الگوی صلیب مرگ BTC

در بازارهای صعودی، مومنتوم با گذشت زمان بالاتر می رود. بنابراین در بازه های زمانی کوتاه تر مانند 50MA ، بازار تمایل دارد تا میانگین بلند مدت را جابجا کند.

زمانی که میانگین متحرک کوتاه مدت به زیر بلندمدت می رسد نشان میدهد که میزان تقاضا و بهره در حال کاهش است. این روند اغلب با افت عظیم یا بازار خرسی طولانی مدت همراه است.

دیگر عامل های تاثیر گذار

بازار ارزهای دیجیتال همیشه مطابق با قوانین بازارهای سنتی نیستند. بارها و بارها دیده ایم که صلیب مرگ اغلب ضربه سختی را به سهام انفرادی و شاخص های گسترده وارد می کند. در واقع، در بیشتر موارد روندهای مشابهی در بازار بیت کوین مشاهده شده است. با این حال بررسی این شاخص خالی از لطف نیست.

به غیر از تجزیه و تحلیل فنی، چندین عامل اساسی جالب وجود دارد که ممکن است در برابر شیب نزولی صلیب مرگ مقاومت کند: قانونی شدن بیتکوین در السالوادور، بروز رسانی تپ روت، انتقال ماینرها به دنیای انرژی تجدیدپذیر، تگزاس ، و سایر موارد امکان مقابله با پیش بینی های صلیب مرگ قیمت BTC در پایان ماه ژوئن را دارند.

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x