پیش بینی و تحلیل بیت کوین و آلت کوین های برتر بازار تاریخ 28 فروردین 1401

بازدید : 239

فکت کوینز: تحلیل و بررسی بازار ارزهای دیجیتال تاریخ 28 فروردین نشان می‌دهد که چند روز گذشته شاهد روندی خنثی در میان اکثر ارزهای بازار مانند بیت کوین و اتریوم بوده‌ایم. در این میان لایت کوین و بایننس کوین نیز پس از رشد قیمتی چند روز اخیر حالتی خنثی به خود گرفته‌اند. با این حال کلیت بازار همچنان حالتی نزولی دارد و باید دید که پس از اتمام تعطیلات و فعالیت دوباره تریدرها و سرمایه گذاران سرنوشت بازار کریپتو چگونه رقم خواهم خورد؟

تحلیل بیت کوین تاریخ 28 فروردین

تحلیل بیت کوین تاریخ 28 فروردین نشان می‌دهد که روز شنبه و در پی آرام ماندن بازار به دلیل تعطیلات عید پاک باری دیگر بزرگ ترین ارز بازار کریپتو به در بالای محدوده 40000 دلاری معامله شد. در روزهای ابتدایی هفته و پس از ثبت کف قیمتی 40009.09 دلاری قیمت بیت کوین به اوج روزانه 40619 دلاری نیز رسید.

روند تثبیتی کنونی قیمت بیت کوین در حالی شکل گرفته است که در دو هفته گذشته این ارز در پی نوسانات زیاد حدود 10000 دلار از ارزش خود را از دست داده است.

تحلیل بیت کوین 28 فروردین

معمولا پس از یک روند صعودی یا نزولی قدرتمند در بازه زمانی کوتاه مدت، بازارها مدتی روند خنثی و تثبیتی به خود می‌گیرند تا آماده ادامه روند پیشین یا تغییر آن شوند. با نگاهی به نمودار بیت کوین تاریخ 28 فروردین در می‌یابیم که RSI بیت کوین همچنان به حرکت خود زیر سطح 44 ادامه می‌دهد تا بتوان از آن به عنوان مقاومت مهم بر سر راه خریداران یاد کرد.

در صورتی که شاهد ادامه یافتن احساسات کنونی از سمت سرمایه گذاران باشیم، احتمال سقوط بیت کوین به 39600 دلار و پایین تر قبل از هر حرکتی دور از ذهن نخواهد بود.

تحلیل اتریوم تاریخ 28 فروردین

تحلیل اتریوم تاریخ 28 فروردین بیانگر ان است که این ارز نیز روز شنبه و علیرغم آنکه در نزدیکی محدوده حمایتی خود قرار داشت به دلیل تعطیلات ذکر شده حرکت خاصی انجام نداده است. قیمت اتریوم اوایل امروز ب کف روزانه 3001.12 دلاری رسید اما پس از آن با رشد نسبی خود به اوج 3046 دلاری در زمان نگارش این مطلب رسید.

این حرکت صعودی منجر به افزایش قیمت 0.49 % درصدی نسبت به کف قیمتی دیروز شد و باری دیگر قیمت اتریوم در بازگشت خود مقابل ریزش های هفته اخیر موفق به انجام حرکت خاصی نشد.

نمودار اتریوم

از زمان آغاز سال 2022 تاکنون قیمت اتریوم همواره در نزدیکی سطح حمایتی 3000 دلاری معامله شده است و خریداران هرگاه قیمت به این سطح برخورد داشته اتریوم را به سطوح بالاتر هدایت کرده‌اند. در زمان هایی که قیمت اتریوم به این محدوده رسیده است معمولا بیشتر از دو روز روند خنثی ادامه نیافته است و پس از آن شاهد رالی قیمتی بوده‌ایم.

در زمان نگارش این مطلب قیمت های بیت کوین و اتریوم همچنان در روند خنثی به سر می‌برند تا فرصتی را برای خریداران فراهم کنند که نقاط ورود خود را راحت تر شناسایی و انتخاب کنند.

تحلیل بایننس کوین تاریخ 28 فروردین

تحلیل بایننس کوین تاریخ 28 فروردین نشان می‌دهد که مقاومت 418 دلاری ایجاد شده در هفته گذشته از اهمیت بسیار بالایی برای این ارز و فروشندگان آن برخوردار است. با این حال پس از ریزش قیمت تا 395 دلار، بایننس کوین با رشد همراه شد و به سطح 425 دلاری نیز رسید. به نظر می‌رسد این حرکات قیمتی پولبکی از سطح 460 دلاری باشد. پولبک بودن حرکت اخیر زمانی قوت می‌گیرد که بدانیم از ماه فوریه تاکنون بایننس کوین در یک روند صعودی به سر می‌برد.

تحلیل بایننس کوین 28 فروردین

RSI بایننس کوین در نزدیکی محدوده 50 به سر می‌برد و در زمان نگارش این مطلب به 41 رسیده است. اندیکاتور OBV نیز که چند وقت اخیر در یک روند نزولی به سر می‌برد اخیرا به حالت خنثی در آمده است.

مطلب مفید: Ashswap یک صرافی غیر متمرکز برای معامله استیبل کوین ها با اسلیپیج و کارمزد اندک

تحلیل دوج کوین تاریخ 28 فروردین

تحلیل دوج کوین تاریخ 28 فروردین نشان می‌دهد که دوج کوین چند روز اخیر را داخل یک کانال صعودی گذارنده است و اخیرا به زیر خط میانی کانال رسیده است. به نظر می‌رسد از دست رفتن سطح میانی و واکنش منفی به مقاومت 0.148 دلاری باعث شود تا شاهد سقوط دوج کوین به خط روند کانال صعودی باشیم.

نمودار دوج کوین

واکنش مثبت قیمت دوج به خط روند کانال حمایتی می‌تواند سکوی پرشی برای عبور از مقاومت 0.148 دلاری باشد. RSI بیت کوین در محدوده خنثی 50 قرار گرفته است و اسیلاتور Awesome نیز نشان از صعود نسبی قیمت دوج دارد.

تحلیل لایت کوین

تحلیل لایت کوین تاریخ 28 فروردین نشان می‌دهد که از نظر اندیکاتور VPVR بالاترین نقطه قیمتی که با حجم بالایی نیز همراه بوده است سطح 125 دلاری است. پس از آن نقاط مهم لایت کوین 111، 114 و 127 دلار هستند. در زمان نگارش این مطلب قیمت لایت کوین در محدوده کف ناحیه های اشاره شده قرار گرفته است. اگر 112 دلار بتواند نقش حمایتی برای لایت کوین ایفا کند احتمالا شاهد حرکتی صعودی از سمت این ارز باشیم.

تحلیل لایت کوین 28 فروردین

اندیکاتور MACD چند روز گذشته حالتی خنثی داشته است با این حال بالای ناحیه صفر قرار داشته است. اندیکاتور CVD یا حجم انباشت نیز خرید یا فروش سنگینی را برای لایت کوین نشان نداده است. در نتیجه رفتار تمام اندیکاتورهای اشاره شده می‌توان انتظار ادامه روند خنثی یا حرکتی صعودی در صورت شکست سطح 115 دلاری را برای لایت کوین در چند روز آینده داشت.

تحلیل ویوز

تحلیل ویوز تاریخ 28 فروردین نشان می‌دهد که ساختار حرکتی این ارز نزولی است چرا که در چند وقت اخیر همواره شاهد تشکیل کف و سقف های پایین تر بوده‌ایم. با این حال در چند روز گذشته قیمت ویوز به حمایت 20.46 دلاری خود واکنش نشان داده است و با افزایش قیمت به 22 دلار رسیده است. حرکت مذکور باعث شده است تا RSI نیز از محدوده خنثی بالاتر قرار گیرد و در کل جوی صعودی را برای ویوز شاهد باشیم.

نمودار ویوز

اندیکاتور DMI نیز حاکی از روند صعودی قدرتمند در بازه های زمانی کوتاه تر برای ویوز است. علاوه بر آن با حرکت مثبت اندیکاتورهای ADX و DI می‌توان انتظار عبور قیمت از سطح مهم 23.4 تا 24 دلاری و حرکتی صعودی را از ویوز داشت.

این تحلیل صرفاْ ترجمه‌ای از وبسایت بیت کوین نیوز است و بیانگر نظر تیم فکت کوینز و همچنین پیشنهادی مبنی بر خرید یا فروش نیست. سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال ریسک و خطر خاص خود را دارد. لذا با آگاهی از تمامی خطرات به این بازار وارد شوید.

برای اطلاع از آخرین اخبار ارزهای دیجیتال با فکت کوینز همراه باشید.

0
0
برای اینکه به فکت این مقاله کمک کنید روی دکمه زیر کلیک کنید و تا افراد بیشتری آن را دنبال کنند
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
محل تبلیغ
کوینکس
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x