آیا هجوم سرمایه گذاران وال استریت به بازار رمزارز باعث روند صعودی بیتکوین شد؟
0

آیا هجوم سرمایه گذاران وال استریت به بازار رمزارز باعث روند صعودی بیتکوین شد؟

بازدید : 1393

بیت کوین مأمن امنی برای سرمایه داران وال استریت

این روزها در پی ثابت ماندن بازارها سرمایه گذاران وال استریت(Wall Street) با برگشت به بازار رمزارز قیمت بیت کوین را تا 18000 دلار هم میرسانند.

روزی دیگر و باز هم صعودی دیگر.

ارزش بازار جهانی کریپتو به روند صعودی ماه مارس باز میگردد و به 472 میلیارد دلار میرسد. آخرین باری که ارزش این بازار به این حد رسید، به روزگار خوب ژانویه 2018 بر میگردد. قبل از اینکه همه چیز خراب شود.

درست است که هنوز با 716 میلیارد دلار آن روزهای پر نوسان فاصله زیادی داریم، اما این بار بازارها وضعیت بهتری دارند. در درجه اول، حجم مبادلات روزانه این روزها در مقایسه با روزهای اوج دو سال پیش 4 تا 5 برابر بیشتر شده است.

در سال 2018، بیشترین حجم مبادلات در روز 37 میلیارد دلار بود. اما جالب اینجاست که از ماه مه سال 2019 بازار رمزارز هیچ روزی شاهد کمتر از این مقدار معامله نبوده است. و گفتنی است که منشأ تمام این اتفاقات بیت کوین است. رمزارزی که به مأمن امن سرمایه گذاران وال استریت تبدیل شده است.

همین دیروز، یکی از تحلیلگران ارشد سیتی بانک، رو به مشتریان با آب و تاب گفت:

“ارزش بیت کوین در سال 2021 ،شش رقمی خواهد شد.”

طبق گفته آنتونی اسکاراموچی، بنیانگذار SkyBridge Capital و رئیس سابق ارتباطات دولت ترامپ:

“گویا سرمایه گذاران بازارهای فیات که از تلاطم های این بازارها به سطوح آمده اند به دنبال مکانی امنتر برای سرمایه گذاری هستند. پس چه جایی بهتر از بیتکوین. ”

وی هفته گذشته در یادداشتی اعلام کرد که احتمالاً سرمایه این شرکت به دنیای ارزهای دیجیتال وارد میشود. پس از این اطلاعیه اظهار داشت منظورش از ارز دیجیتال همان بیتکوین بوده است. اما احتمالاً این سرمایه گذاری تنها به بزرگترین رمزارز بازار از نظر ارزش مبادلات محدود نخواهد شد.

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x