افزایش محبوبیت بیت کوین در انگلستان
0

افزایش محبوبیت بیت کوین در انگلستان

بازدید : 1647

گزیده خبر:

به گزارش cryptopotato ، محبوبیت بیت کوین در انگلستان در حال افزایش است. به نظر می رسد مردم انگلستان علاقه بیشتری به دارایی های دیجیتال پیدا کرده اند. درحالی که بسیاری از آنها دانش اولیه لازمه در مورد رمزارزها را ندارند.

آخرین داده ها نشان می دهد که 78% از ساکنان انگلیس با رمزارزها آشنایی دارند و 2.3 میلیون نفر نیز برخی از رمزارزها را در اختیار دارند. با این وجود، درک کلی از مفهوم دارایی های دیجیتال کاهش یافته است.

هولدرهای بیشتر، دانش کمتر

ارز دیجیتال همچنان یک صنعت پیچیده در انگلیس است. سهم افرادی که در آنها سرمایه گذاری می کنند نیز به طور قابل توجهی کمتر از سایر کشورها است. با این حال طبق گزارش FCA ، در سال 2021 ، 78 درصد از افراد محلی نام رمزارزها را شنیده اند. نرخ آگاهی عمومی در سال 2020 معادل 73 درصد بود، که افزایش 5 درصدی این شاخص در یک سال را نشان میدهد.

تعداد افرادی که دارایی های دیجیتال، در اختیار دارند نیز افزایش یافته است. 2.3 میلیون انگلیسی ارزهای رمزپایه را در اختیار دارند معادل 4.4% از کل جمعیت است. داده های سال گذشته این درصد را 3.9 درصد گزارش میکردند.

به نظر می رسد مردم محلی امسال کمی بیشتر سرمایه گذاری کرده اند و حد متوسط سرمایه گذاری ​​را از 260 پوند (361 دلار) به 300 پوند (417 دلار) رسانده اند. بیشتر سرمایه گذاران مرد، ثروتمند ، بالای 35 سال سن و دارای تحصیلات عالی هستند.

تقریبا در نیمی از نظرسنجی های سال 2020، (47%) بازارهای دیجیتال را قمار قلمداد می کردند. اکنون این رقم به 38% کاهش یافته و افراد بیشتری آنها را به عنوان گزینه ای برای سرمایه گذاری می بینند.

FCA، گزارش داده که بسیاری از انگلیسی ها از دانش اولیه در مورد دارایی های دیجیتال برخوردار نیستند، و سرمایه گذاری آنها بسیار خطرناک است.

بیت کوین در انگلستان بهتر از سهام سنتی است

علی رغم سردرگمی فضای کریپتو برای انگلیسی ها، اکثر افراد سال گذشته در بیت کوین سرمایه گذاری کرده اند. نظرسنجی انجام شده توسط Find Now Now حاکی از آن است که نزدیک به 7% از افراد محلی مقداری از ثروت خود را بر رمزارز پیشرو بازار سرمایه‌گذاری کرده‌اند. در حالی که 5% سرمایه خود را بر سهام های سنتی متمرکز کرده اند.

Laith Khalaf، یک تحلیلگر مالی، اظهار داشت داده ها افزایش علاقه جامعه به صنعت کریپتو را نشان می‌دهند. اکثریت سرمایه گذاران ادعا کردند که از معاملات خود سود کسب کرده اند، در حالی که 12% ضرر کزده اند

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x