مت راکمن: بی ثباتی بیت کوین و ارزهای دیجیتال سرمایه گذاران را حریص تر می کند
0

مت راکمن: بی ثباتی بیت کوین و ارزهای دیجیتال سرمایه گذاران را حریص تر می کند

بازدید : 1222

فکت کوینز: مت راکمن هم‌بنیانگذار شرکت مشاوره استرالیایی SEEK Ltd اظهار داشت که مردم نباید از مزایای ارزهای دیجیتال چشم پوشی کنند. بلکه باید اطلاعات خود را افزایش دهند. او معتقد است که بی ثباتی و خطرات موجود در این زمینه در واقع ارزهای دیجیتال را برای سرمایه گذاران وسوسه انگیزتر می کند.

علت جذابیت بیت کوین از نظر مت راکمن

مت راکمن، سرمایه گذار و کارآفرین استرالیایی در مصاحبه اخیر خود با The Sydney Morning Herald در مورد صنعت رمزنگاری صحبت کرد. وی اظهار داشت. دارایی های رمزنگاری میتوانند ابزار مالی مفیدی برای مقابله با چاپ های گسترده بانک های مرکزی هستند. وی همچنین افزود ارزهای رمزنگاری شده جایگزین طلا هستند.

بسیاری از چهره های برجسته سرمایه گذاری در بازارهای دیجیتال را به دلیل غیرقابل پیش بینی بودن و نبود مقررات، ریسکی میدانند. به عنوان مثال، جیک کلاین، مدیرعامل شرکت استخراج طلا Evolution Mining، اخیراً گفته بود که ماهیت بی ثبات بیت کوین باعث محبوبیت مجدد این فلز گرانبها میشود. پال کروگمن برنده جایزه نوبل، معتقد است که ارزهای رمزنگاری شده یک طرح پونزی قدیمی هستند. که می توانند تا چندین دهه آینده هم دوام بیاورند.

هر چند راکمن دیدگاه کاملاً متفاوتی در این زمینه دارد. وی گفت که بی ثباتی، نظارت دولت‌ها و خطرات عواملی هستند که توجه سرمایه گذاران را جلب می کنند. در مورد بیت کوین، او آن را هم هیجان انگیز و هم وحشتناک معرفی میکند، درست مانند هر فناوری خوب دیگر.

کوین اولری نیز همین نظر را دارد. طبق گزارش کریپتوپوتیتو او استدلال کرد که هیچ یک از موسسات بزرگ از بی ثباتی بازار نمی ترسند، برعکس، آنها می خواهند وارد عمل شوند.

بیشتر بخوانید: نظرسنجی دیلویت: ارزهای دیجیتال تا ده سال آینده جایگزین ارزهای فیات خواهند شد

شباهت صنعت کریپتو و اینترنت

آقای راکمن صحبت های خود را با مقایسه جالب فناوری ارزهای دیجیتال و اینترنت ادامه داد. او معتقد است دارایی های دیجیتال درست در جایی هستند که شبکه جهانی در اوایل دهه 90 بود.

بنیانگذار SEEK اعتراف کرد که خودش یک سرمایه گذار ارز دیجیتال است. او حدود 3 درصد از ثروتش را به این صنعت اختصاص داده است. دارایی های او شامل بیت کوین و اتریوم و بخش کوچکی نیز دوج کوین است.

مت راکمن از تعیین قوانین بیشتر برای این صنعت استقبال کرد. وی گفت: دولت ها می توانند تلاش کنند تا قوانین مناسبی را به این صنعت وضع کنند، اما در نهایت، این صنعت خود قوانینش را مشخص میکند.


جهت اطلاع از آخرین اخبار ارزهای دیجیتال با تیم فکت کوینز همراه باشید:

فوری؛ قیمت بیت کوین برای اولین بار از ماه مه از 50 هزار دلار عبور کرد

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x