به گفته‌ی بازار بورس، بیت کوین در مسیر 100 هزار دلاری شدن است
0

به گفته‌ی بازار بورس، بیت کوین در مسیر 100 هزار دلاری شدن است

بازدید : 2183

بروزرسانی :آگوست 5, 2020 @ 5:08 ق.ظ

پلن دوم: خالق سرشناس سهام در گردش (S2F) بر این باور است که بیت کوین در مسیر رسیدن به 100 هزار دلاری شدن است. قیمت آن به صدر قیمت‌های بالای سالانه رسیده است. پس پیش بینی‌های خوش‌بینانه ای از تغییری در روند التکوینها تا بیتکوین را خبر می‌دهد.

خالق سهام در گردش گفت: من الان نمی‌توانم یک نمودار ارائه بدهم ولی نمودار s2f در راه است.

در همین حال قیمت بیت کوین ۱۷ درصد این هفته افزایش داشته است. از آنجایی که رکورد سه ساله شکسته شده است، کوین تلگراف گزارش کرد که: به نظر می آید که تاجران توقع دارند به تازگی مقاومت‌های بالاتری را امتحان کنند

رویدادهای اخیر حاکی از آن هستند که زمان شکوفایی بیت کوین نزدیک است

درست موقعی که قیمت Bitcoin شروع به افزایش کرده بود، التکوین ها به به طرز خاصی طی ۷۲ ساعت گذشته کاهشی شدند. التکوین اتریوم (ETH) هم پشت سر بیت کوین در این رالی در حرکت بود، ولی یکباره در این ۲ روزه اخیر در مقابل رشد تصاعدی بیت کوین ریزش کرد.

وقتی که بیت کوین در یک بازه زمانی کوتاه به خود سود قابل توجهی نسبت به بقیه التکوینها به خود می‌دید، برخی سرمایه گذاران توقع این را داشتند که بهتر از بقیه التکوینها پیشرفت کند. کوین کوه بنیان گذار یک شرکت آسیایی از تیم اسپارتان گفت:

“اگر بیت کوین مقاومت ۱۱.۴ هزار دلاری رو بشکند، زمانی نمی‌برد که این قیمت به سرعت به ۱۲ هزار دلار برسد. و در زمانی کم دوباره از قدرت التکوین ها بکاهد.”

این روند افزایشی قیمت بیت کوین که به دنبالش التکوینها هم بالا می‌روند چیز جدیدی نیست. در دوران گذشته، بعد از اینکه التکوینها شروع به رقابت کردند. ارز دیجیتال صدر جدول به طرز خاصی روند افزایشی را به خود دیده بود. وقتی که بازار التکوینها داغ می‌شود. روند این چنینی بازار را به سمتی می‌برد که سرمایه گذاران به دنبال شرایط امن تری مثل بیتکوین می‌گردند.

سیستم مالی غیر متمرکز (DeFi) و قیمت توکن های

اخیراً ترس از دست دادنی که سرمایه گذاران دارند (FOMO) درباره سیستم مالی غیر متمرکز (DeFi) قیمت توکن های بازار را افزایش داد. در روزهای اولیه شور بازار سیستم مالی غیر متمرکز مثل: ارز (COMPOUND (COMPیک افزایش قیمت را تجربه کرد. بعد از آن توکن های کوچک‌تر مثل: Yearn Finance (YFI), Synthetix Network (SNX),Aave (LEND) نیز همینطور.
وقتی که توکن های کوچک ۵ تا ۱۰ برابر شدن را تجربه کردند، سرمایه گذاران این ارزها سود بردند. وقتی که قیمت توکن های سیستم مالی غیر متمرکز (DeFi) یک‌دفعه عقب گرد داشت. یعنی همان موقعی که BTC افزایش قیمت داشت، انگیزه‌ای شد تا به قیمت بیتکوین عقب گرد کند.

 

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x