علت ریزش دوباره بیتکوین چیست
0

علت ریزش دوباره بیتکوین چیست

بازدید : 1538

گزیده خبر:

شایعات آمادگی جو بایدن برای تصویب قانون افزایش مالیات بر سود سرمایه، باعث وحشت عمومی شد. این شایعات باعث ریزش بازارها شد و بیتکوین اکنون زیر 50 هزار دلار است. امروز به طور کلی روز سختی برای بازارها بود ، اکثر دارایی ها و سرمایه گذاری ها ریزش کردند و نمودارشان قرمز شد.

به نظر می رسد دلیل اصلی ، شایعات افزایش مالیات میباشد. رئیس جمهور آمریكا جو بایدن – كه به نظر می رسد می خواهد مقررات کریپتو در ایالات متحده را افزایش دهد- آماده است تا پیشنهادی را برای افزایش مالیات بر سود سرمایه به كنگره ارائه دهد. طبق شایعات، مالیات پرداختی دو برابر خواهد شد. بایدن با تحمیل حداقل 43.4٪ مالیات به سرمایه گذاران میلیونر به دنبال حفظ برخی از برنامه های اجتماعی است.

افزایش مالیات در ایالات متحده ، دلیل سقوط بازارها

این پیشنهاد ، فقط مربوط به کسانی است که در کمتر از یک سال بیش از 1 میلیون دلار درآمد کسب می کنند و به همان مدت هم دارایی هایی را ذحیره کرده اند. به عبارتی نهنگ های اصلی که مبالغ قابل توجهی را کنترل می کنند.

در این طرح با نام مستعار “مالیات بایدن” ، سرمایه گذاران همچنین باید برای درآمد حاصل از سرمایه گذاری و سایر هزینه های مقرر در قوانین هر ایالت، مالیات اضافی پرداخت کنند. نیویورک و کالیفرنیا، بیشترین مالیات ها را دارند.

در ایالت های اصلی، نرخ سود سرمایه می تواند بیش از 50٪ باشد. برای نیویورکی ها ، نرخ سود سرمایه ایالتی و فدرال می تواند تا 52.22٪ باشد. برای کالیفرنیایی ها می تواند 56.7٪ باشد.

در نتیجه، گروه مهمی از سرمایه گذاران برای جلوگیری از پرداخت این مالیات سرسام آور ، در اسرع وقت پوزیشن های خود را بستند. BTC باید به 85000 دلار برسد تا ضررهای امروز را جبران کند و سود دهی مشابهی علیرغم وجود مالیاتهای جدید، داشته باشد.

به دنبال این شایعات، SP500 در حدود 1٪ و Dow Jones تقریبا 0.94٪ افت کردند. کردند. شاخص Nasdaq با محوریت فناوری نیز 0.94٪ افت کرد.

سطح پشتیبانی جدید بیتکوین 

قیمت BTC در ابتدای روز نزدیک به 53825 دلار بود و حتی به 55.500 دلار نیز رسید. اما فروش های یکجا در Coinbase و وحشت عمومی ناشی از شایعات منجر به شکست بازارها به زیر میانگین متحرک 50 دوره ای شد و نهایتا بیتکوین به زیر حمایت 50 هزار دلاری رسید.

با توجه به مقدار ریزش قیمت ، دومین اصلاح بزرگ سال کمی بیش از 23٪ خواهد بود. آخرین 3 کاهش شدید هر کدام در فاصله یک هفته و نیم اتفاق افتاده اند . در صورت عدم بهبود قیمت، سطح پشتیبانی بعدی می تواند تا 47000 دلار یا حتی 45000 دلار باشد.

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x