بیت کوین روند صعودی خود را از سر خواهد گرفت
0

بیت کوین روند صعودی خود را از سر خواهد گرفت

بازدید : 1331

گزیده خبر:

به گفته ملتم دمیرورز مدیر ارشد فروش CoinShares :

فروپاشی فعلی بازار دیجیتال یک روند اصلاحی است که دستان کاغذی را کاهش میدهند. وی معتقد است که کاهش های مداوم فقط یک اصلاح عادی است. و این اصلاحات سرمایه‌گذاران با دستان کاغذی را از بین می برد. وی یادآوری کرد که رمزارز پیشرو همیشه بی ثبات بوده و اطمینان داد که بیت کوین روند صعودی خود را از سر میگیرد.

ملتم دمیرورز: افزایش و کاهش قیمت ها طبیعی است

به گزارش cryptopotato، وضعیت فعلی بازارها از منظر کوتاه مدت روشن به نظر نمی رسد. ارزش دلاری بزرگترین ارز دیجیتال اخیراً برای اولین بار از ژانویه 2021 به زیر 30 هزار دلار سقوط کرد.

Meltem Demirors مدیر ارشد فروش CoinShares در مصاحبه ای با CNBC ، گفت كه بازارها نمی توانند برای همیشه گسترش یابند. در حقیقت ، آنها رکودهایی را تجربه می کنند، مانند وضعیت فعلی فضای کریپتو .

این مدیر اظهار داشت که سقوط قیمت ها جنبه خوبی نیز دارند، زیرا بازار خود را از سرمایه گذاران ناامن پاک می کند:

آنچه می بینیم روند اصلاحی است، در این زمان برخی از سرمایه‌گذاران به سرعت از بازار خارج میشوند که آنان را «دستان کاغذی» یا «ضعیف دست» می نامیم.

ملتم دمیرورز اطمینان داد که بیت کوین به روند سابق خود بر میگردد. او معتقد است که بسیاری از افراد چند ماه پیش بدون داشتن دانش اولیه هنگامی که ارزش BTC سر به فلک کشید روی آن سرمایه‌گذاری کردند. آن افراد اکنون کسانی هستند که دارایی های خود را به سرعت میفروشند.

حمایت کنندگان بیت کوین

از آنجا که بیتکوین در طولانی مدت هنوز هم عملکرد بسیار خوبی دارد، طرفداران دیدگاه خودشان را تغییر نداده اند. علی رغم کاهش مداوم بازارها، مایک نووگراتز گفت که بیت کوین نسخه بهتری از طلا است. در همان زمان ، وی ادعا کرد که آلتکوین ها آینده جهان مالی را نشان می دهند.

نووگراتز در مصاحبه اخیر خود با اقدام بانک های مرکزی و ادارات خزانه داری ، که در طی همه گیری کرونا مقادیر عظیمی پول چاپ می کردند، مخالفت کرد. از نظر وی، مردم برای محافظت از خود در برابر عواقب سخت چاپ های انبوه، به دارایی های سخت مانند املاک و مستغلات ، طلا و مطمئناً ارزهای دیجیتال نیاز دارند.

حامی برجسته BTC نه تنها از بیت کوین بلکه از برخی از آلتکوین ها نیز پشتیبانی کرد. او آنها را نوآوری می داند که باعث شفافیت و انصاف بازار مالی آینده می شود.

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x