مدیرعامل ایتورو: بیت کوین پادشاه رمزارزهاست و باقی خواهد ماند
0

مدیرعامل ایتورو: بیت کوین پادشاه رمزارزهاست و باقی خواهد ماند

بازدید : 1398

گزیده خبر:

اخیراً بیت کوین به صحنه جدال کشورها تبدیل شده است. درحالی‌که کشورهایی چون السالوادور از این فناوری با آغوش باز استقبال کرده‌اند، کشورهایی چون چین روز به روز بر سیاست‌های ضد کریپتویی خود می‌افزایند. بااین‌حال برخی از کارشناسان صنعت، مانند مدیرعامل ایتورو معتقدند که بیت کوین برای همیشه ماندگار خواهد ماند.

بیت کوین پادشاه ارزهای دیجیتال

یونی آسیا، مدیرعامل ایتورو در مصاحبه‌ای با کوین تلگراف اظهار داشت که بیت کوین پادشاه ارزهای دیجیتال است و باقی خواهد ماند. وی در این رابطه گفت:

من تعجب می‌کنم اگر طی سه تا پنج سال آینده افزایش قابل‌توجهی در قیمت بیت کوین مشاهده نکنیم. هنوز 5 میلیارد نفر در جهان وجود دارند که از ارز بومی خوبی برخوردار نیستند.

بااین‌حال، برای تبدیل شدن این رویا به واقعیت، گای هیرش، از دیگر مدیران ایتورو معتقد است که مردم باید به تمرکززدایی پول دیجیتال اعتقاد داشته باشند. وی افزود:

من تصور می‌کنم پرونده بیت کوین و اصل آموزش به مردم این است که بدانند اساساً هدف جدا کردن دولت و پول است. درنهایت چشم‌اندازی ایجاد می‌شود که همه ما آرزوی آن را داریم.

قانون‌گذاری؛ رابط دنیای قدیم و دنیای جدید

به‌منظور آماده‌سازی آینده‌ای غیرمتمرکز، آسیا خاطرنشان کرد که پلتفرم ایتورو در حال ساخت پلی میان امور مالی سنتی و صنعت کریپتو است. به عقیده وی، ترکیبی از دارایی‌های سنتی و دیجیتال حائز اهمیت است. وی در این رابطه افزود:

اکثر مشتریان ما در این پلتفرم هم به معامله ارزهای دیجیتال و هم سهام می‌پردازند. من فکر می‌کنم این روندی است که در آینده شاهد آن خواهیم بود.

علاوه بر این، آسیا ورود سازمان‌ها به بازار فضای ارز دیجیتال و مخصوصاً نوآوری امور مالی غیرمتمرکز (دیفای) را به فال نیک گرفت. وی در این رابطه گفت:

در حال حاضر دیفای مشابه غرب وحشی است. بدون مقررات یا هیچ موسسه مالی واقعی. اما نوآوری‌های شگفت‌انگیز بسیاری دارد. من تصور می‌کنم بسیاری از این نوآوری‌ها به امور مالی سنتی یا شرکت‌های متمرکز وارد شوند تا بتوانند آنها را مستقیماً به مصرف‌کنندگان ارائه دهند.

آسیا معتقد است که طی ده سال آینده، بیش از 100 تریلیون دلار به دارایی‌های دیجیتال بومی منتقل خواهد شد. وی خاطرنشان کرد که درنهایت، تمام دارایی‌های مالی در شبکه‌های بلاک چینی گنجانده خواهند شد.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x