هولدرهای بلند مدت بیت کوین به خرید در افت قیمت ادامه می دهند
0

هولدرهای بلند مدت بیت کوین به خرید در افت قیمت ادامه می دهند

بازدید : 1420

فکت کوینز: حجم دارایی هولدرهای بلند مدت بیت کوین به مقدار آن در سال 2020 نزدیک شده است.

نمودارهای ارائه شده توسط Glassnode نشان می دهد، مقدار بیت کوین متعلق به هولدرهای بلند مدت به حدی رسیده که آخرین بار در سال 2020 مشاهده شده بود. در آن زمان بیت کوین 13 هزار دلار ارزش داشت. با توجه به گزارش یوتودی این کاربران همچنان در حال خریدن در افت قیمت هستند.

حجم دارایی های هولدرهای بلند مدت بیت کوین 

طبق گفته یکی از صاحبنظران سرمایه گذاران بلند مدت بیت کوین همچنان به خرید در افت قیمت ادامه می دهند. آنها در حال حاضر آنچه را که فروخته اند بازیابی کرده اند.

نمودار کل عرضه بیت کوین متعلق به هولدرهای بلند مدت نشان میدهد که BTC متعلق به این سرمایه گذاران در حال حاضر در سطح سال گذشته قرار دارد. این سطح متعلق به زمانی است که ارزش این دارایی دیجیتال 13000 دلار بود. این منحنی تا 21 ژانویه، زمانی که BTC به بالای 20000 دلار رسید، کاهش یافت و پس از آن از ماه می در حال افزایش است.

دارایی هولدرهای بلند مدت بیت کوین

نمودار دیگری که این متخصص به اشتراک گذاشته نشان میدهد که سرمایه گذاران متعهد همچنان به ذخیره بیت کوین می پردازند و به دارایی های خود در والت های سرد می افزایند.

بیشتر بخوانید: کی یونگ جو: افزایش تعداد سرمایه گذران جدید باعث کاهش قیمت اتریوم خواهد شد

هولدرهای بلند مدت بیت کوین

بر اساس داده های CoinMarketCap، در حال حاضر قیمت رمزارز پیشرو بازار در حدود 46 هزار دلار قیمت دارد. بیت کوین در تاریخ 5 آگوست سطح 40.000 دلار را فتح کرد.

به جز افزایش دارایی های هولدرهای بلند مدت بیت کوین، هشت ریت شبک رمزارز پیشرو نیز افزایش یافته است. هش ریت بیت کوین در 28 ژوئن به 69 اگزاهش برثانیه کاهش یافت، اما پس از آن روندی صعودی در پیش گرفت و سه شنبه صبح به 117 اگزاهش بر ثانیه رسید. انتظار می‌رود سختی استخراج بیت کوین 7.3 درصد افزایش داشته باشد، بخشی از این افزایش را می‌توان به افزایش قیمت بازار نسبت داد.

بیشتر بخوانید: سختی استخراج بیت کوین در دو ماه آینده احتمالاً به بیشترین سطح خود خواهد رسید

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x