تعداد آدرس های فعال بیت کوین، خبر از افزایش قیمت می دهند
0

تعداد آدرس های فعال بیت کوین، خبر از افزایش قیمت می دهند

بازدید : 1877

فکت کوینز: با توجه به گزارشات منتشر شده می‌توان نتیجه گرفت بازار رنج بیت کوین به زودی به پایان خواهد رسید. بررسی ها نشان میدهد افزایش آدرس های فعال بیت کوین دلیل این تغییر روند قیمتی بوده است.

افزایش شاخص آدرس های فعال بیت کوین

با توجه به شاخص آدرس های فعال BTC، هولدرهای بیت کوین فعالانه در حال انتقال وجوه از کیف پول خود هستند. بیت کوین از 13 آگوست به طور پیوسته در رنج 45،860 تا 48،160 دلار حرکت می کند. بر اساس این شاخص، فعالیت آدرس های قدیمی به سطح خود در اواسط ماه آوریل بازگشته است.

شاخص آدرس های فعال بیت کوین
نمودار روزانه بیت کوین

شاخص پلتفرم سنتیمنت تعداد آدرس هایی را نشان میدهد که در فعالیت شبکه مشارکت می کنند. آدرسهایی که هر دارایی را در هر زمانی به هر آدرسی منتقل می کنند. در این گزارش هم فرستنده و هم گیرنده شمرده شده اند.

این شاخص در ماه های ژانویه و می زمانی که بیت کوین به سرعت با افزایش 124 و 113 درصدی قیمت روبرو شد، صعود کرد. همبستگی بین این شاخص و قیمت بیت کوین با ماهیت حرکت قیمت رمزارزها توضیح داده می شود. برای اینکه قیمت به طور قابل توجهی حرکت کند، صرافی های رمزنگاری باید با ورود حجم زیادی از وجوه مواجه شوند. که مستقیماً به آدرس های فعال بستگی دارد.

آدرس های فعال
نمودار آدرس های فعال بیت کوین

شاخص ورود ارز به صرافی هیچ گونه اطلاعاتی در مورد فعالیت غیرمعمول در صرافیها را نشون نمی دهد. در حقیقت، ورود بیت کوین به صرافیها از ابتدای ماه تاکنون 2 میلیارد دلار کاهش یافته است. در چند روز گذشته، حجم کم معاملات در آخر هفته باعث شد مقدار inflow بیت کوین به 500 میلیون دلار افزایش پیدا کند.

در حال حاضر، در حدود 328 هزار آدرس بیت کوین نوعی فعالیت را در شبکه نشان داده اند. در حالی که بیت کوین 46،900 دلار معامله می شود.


این تحلیل صرفاْ ترجمه‌ای از وب‌سایت U.Today است و بیانگر نظر تیم فکت کوینز و همچنین پیشنهادی مبنی بر خرید نیست. سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال ریسک و خطر خاص خود را دارد. لذا با آگاهی از تمامی خطرات به این بازار وارد شوید. جهت اطلاع از آخرین اخبار ارزهای دیجیتال با تیم فکت کوینز همراه باشید:

پروژه Step Hero

بهترین سایت تحلیل ارز دیجیتال کدام سایت است؟

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x