سختی استخراج بیت کوین با استقرار ماینرها در فارم های جدید افزایش می یابد

سختی استخراج بیت کوین با استقرار ماینرها در فارم های جدید افزایش می یابد
0
بازدید : 3149

فکت کوینز: سختی استخراج بیت کوین پس از افت در اواسط ماه ژوئیه افزایش یافته است. آنلاین شدن مجدد اکوسیستم استخراج بیت کوین دلیل اصلی افزایش این عامل بوده است.

سختی استخراج بیت کوین (BTC) پس از سرکوب های چین که سه چهارم هش ریت جهانی را به خود اختصاص داده بودند، کاهش یافت. جدیدترین داده های BTC.com نشان می دهد که از 17 ژوئن 2021 سختی استخراج بیت کوین در حال افزایش است.

افزایش مجدد سختی استخراج شبکه بیت کوین

پس از منتقل شدن ماینرهای چینی به کشورهای دوستدار رمزنگاری، سختی استخراج بیتکوین شاهد افزایش 13.77 درصدی دو مرحله ای بود. این شاخص برای اولین بار در هفته دوم ماه ژوئن از 15 تراهش (T) فراتر رفت.

قبل از سرکوب ماینرهای محلی، سختی استخراج BTC به 25 تراهش رسید. کاهش ناگهانی تعداد ماینرها رقابت بر سر تأیید بلاک ها را کاهش داده بود. این امر باعث شد ماینرهای آنلاین در شبکه سود بیشتری کسب کنند. داده های Statista نشان میدهد سهم چین در این شاخص به 46 درصد کاهش یافته است در حالی که ایالات متحده اکنون تقریبا 17 درصد از هش ریت جهانی را در اختیار دارد.

طبق گزارش کوین تلگراف جیسون دین، ​​تحلیلگر رمزارز Quantum Economics اظهار داشته که جدیدترین مکانیزم تعدیل سختی شبکه باعث شده است که استخراج بیتکوین 7.3 درصد کمتر سوددهی داشته باشد. مایک کولیر مدیرعامل یک شرکت رمزنگاری مستقر در نیویورک معتقد است:

نسل جدید تجهیزات استخراجی کارآمدتر هستند و قدرت هش را برای همان مقدار برق دو برابر می کنند. اقدام چین در برابر استخراج بیت کوین به دلیل مصرف برق و نگرانی های مربوط به انرژی بود. پس از این سرکوب، کانادا، قزاقستان، روسیه و ایالات متحده به عنوان بهترین گزینه ها برای مهاجرت ماینرها مطرح شدند.

بیشتر بخوانید: سختی استخراج بیت کوین در دو ماه آینده احتمالاً به بیشترین سطح خود خواهد رسید

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x