تحلیل قیمت بیت کوین تاریخ 1 مرداد 1400، آغاز روند صعودی نزدیک است؟
0

تحلیل قیمت بیت کوین تاریخ 1 مرداد 1400، آغاز روند صعودی نزدیک است؟

بازدید : 1457

با فکت کوینز در تحلیل قیمت بیت کوین تاریخ 1 مرداد همراه باشید: از اواسط آپریل تا کنون بازار ها روند نزولی داشته اند. اما به عقیده تحلیلگران بر این باورند روند فعلی یک اصلاح بزرگ است و بازارها برای در پیش گرفتن روند صعودی آماده میشوند.

صبح امروز قیمت بیت کوین برای اولین بار پس از یک هفته 33000 دلار را پس گرفت. رمزارز پیشرو در هفته گذشته با فشار فروش فراوانی روبرو بود اما امروز شاهد سود 1.5٪ بوده است.

آغاز روند صعودی بیت کوین تاریخ 1 مرداد

تحلیلگر CRYPTOBIRB، اظهار دارد که روند و مومنتوم قیمت شکل جدیدی به خود گرفته اند. وی با تحلیل *شاخص سود و زیان خالص تحقق نیافته (NUPL)، افزود: شاخص NUPL بیان دارد بیت کوین در حال حاضر مانند سپتامبر 2019 یا سپتامبر 2020 که قیمت 6-9 هزار دلار بوده در منطقه اشباع فروش قرار دارد.

*شاخصی که تفاوت بین سود غیر واقعی و ضرر غیر واقعی را برای تعیین صعودی یا نزولی بودن شبکه اندازه گیری می کند.*

تحلیل قیمت بیت کوین 1 مرداد
نمودار هفتگی BTC/USD

برای آغاز روند صعودی بیتکوین ابتدا باید میانگین متحرک 50 روزه در 35200 دلار را، پس بگیرد. برای تقویت این روند، هدف بعدی MA 200 روزه خواهد بود که طبق داده ها معادل 44،670 دلار میباشد.

شاخصی ترس و طمع بیت کوین، که می تواند بازتاب کننده احساسات بازار باشد، در حال حاضر در قلمرو ترس قرار دارد، و با ثبت سطح 23 ترس شدید را بازتاب میکند.

ثابت شدن وضعیت بیت کوین

اندیکاتور های فاندامنتال بیت کوین همچنان ثابت هستند. ایلان ماسک با اظهار اینکه دو شرکت تسلا و اسپیس ایکس صاحب BTC هستند، تأثیر زیادی بر بازار گذاشت. وی همچنین اضافه کرد او قصد فروش دارایی های شخصی و دارایی های این دو شرکت را ندارد. همانگونه که انتظار می رفت از زمان کنفرانس ایلان ماسک و جک دورسی، بیت کوین 10٪ افزایش یافته است.

مطلب مفید: ایلان ماسک در کنفرانس The B Word از دارایی های دیجیتال خود پرده برداشت

به نظر می رسد وحشت ناشی از سرکوب های چین نیز به تدریج کاهش یافته است. مهاجرت گسترده ماینرها به افزایش استخراج BTC با استفاده از انرژی های تجدید پذیر منجر شده است. به گزارش کریپتپپوتیتو اکنون استخراج بیت کوین در مقایسه با زمانی که چین بیشترین قدرت هش را در اختیار داشت، با محیط‌زیست بسیار سازگارتر است.

به گفته تحلیلگران روزها و حتی هفته های آینده تعیین کننده روند قیمت بیت کوین خواهد بود.

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x