مدیرعامل مورگان کریک: بیت کوین می‌تواند در عرض 5 سال به 250 هزار دلار برسد
0

مدیرعامل مورگان کریک: بیت کوین می‌تواند در عرض 5 سال به 250 هزار دلار برسد

بازدید : 1431

گزیده خبر:

مارک یوسکو، مدیرعامل شرکت مدیریت دارایی مورگان کریک کپیتال (Morgan Creek Capital) معتقد است قیمت بیت کوین در بازه زمانی پنج‌ساله می‌تواند تا 250 هزار دلار افزایش یابد. به عقیده وی، بسیاری از سرمایه‌گذاران پتانسیل این رمزارز را دست‌کم گرفته و نادیده می‌گیرند.

آینده روشن برای بیت کوین

به گزارش کریپتوپوتیتو، بیت کوین در هفته‌های اخیر پس از ثبت رکورد 65 هزار دلاری در اواسط ماه آوریل، اوضاع آشفته‌ای را تجربه کرد. درحالی‌که قیمت BTC در شرایط فعلی با مقادیر زیر 60 هزار دلار دست‌وپنجه نرم می‌کند، مارک یوسکو، آینده‌ای خوش‌بینانه را برای پادشاه رمزارزها متصور است.

در مصاحبه اخیر با CNBC، بنیان‌گذار و مدیرعامل شرکت مدیریت سرمایه مورگان کریک پیش‌بینی کرد که قیمت بیت کوین ظرف پنج سال آینده به 250 هزار دلار خواهد رسید.

به عقیده یوسکو، BTC چیزی فراتر از یک رمزارز با ارزش است و ازلحاظ شبکه نیز بسیار موفق بوده است. علاوه بر این، بسیاری از سرمایه‌گذاران این دارایی را دست‌کم می‌گیرند و موفق به درک ارزش واقعی آن نشده‌اند.

« این یک شبکه است و شبکه‌ها به‌صورت نمایی رشد می‌کنند. بیت کوین سریع‌ترین شبکه در طول تاریخ است که ارزشش از یک تریلیون دلار فراتر رفته است. مسیری که برخی از شبکه‌ها برای رسیدن به آن باید تا 20 سال صبر کنند.»

یوسکو پیش‌بینی خود را بر اساس ارزش پولی طلا بنا نهاد. به عقیده وی، اگر ارزش پولی طلا حدود 4 تریلیون دلار باشد، طلای دیجیتال باید به آن سطح برسد. سطحی که قیمت بیت کوین را تا 250 هزار دلار بالا می‌برد.

«آنچه مردم معمولاً به آن توجهی نمی‌کنند، این است تکامل فن‌آوری قدرت محاسباتی از بین نمی‌رود. بیت کوین یک شبکه محاسباتی قدرتمند است که قرار است به پروتکل لایه پایه اینترنت تبدیل شود.»

در مورد آلت کوین‌ها چطور؟

بیت کوین تنها ارز دیجیتالی نیست که امسال به میزان قابل‌توجهی افزایش‌یافته است. بیشتر دارایی‌های دیجیتال دیگر نیز در این چرخه صعودی سودهای قابل‌توجهی را کسب کرده‌اند. اتریوم، لایت کوین و دوج کوین در مدت اخیر هر یک رکورد خود را ارتقاء بخشیده‌اند.

اگرچه یوسکو پیشرفت‌های اخیر را تأیید کرد، اما معتقد است BTC استاندارد طلایی جامعه ارزهای دیجیتال است. علاوه بر این، یوسکو معتقد است تنها تعداد انگشت‌شماری از آلت کوین‌ها فرصت موفقیت دارند اما بیت کوین بزرگ‌ترین ارز دیجیتال بازار است و به همین شکل باقی خواهد ماند.

اما یوسکو زیاد به دوج کوین اعتقاد ندارد و در این مصاحبه آن را «بی‌فایده» خواند. وی افزود:

« بله، فرصت برای پیشرفت چند پروتکل وجود دارد اما هزاران ارز دیجیتال وجود دارد و دوج در آن دسته ارزهایی قرار می‌گیرد که بی‌فایده است و هیچ کاربردی ندارد و درنهایت ناپدید خواهد شد.»

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x