جی پی مورگان: بیت کوین به 25 هزار دلار خواهد رسید
0

جی پی مورگان: بیت کوین به 25 هزار دلار خواهد رسید

بازدید : 1431

گزیده خبر:

اگرچه بیت کوین پس از سقوط اواسط هفته بهبود پیدا کرده است، استراتژیست‌های جی پی مورگان (JPMorgan) همچنان، روندی نزولی را برای این ارز متصورند. به گزارش کریپتوپوتیتو، آنها در آخرین تحلیل خود از وضعیت بازار، با اشاره به آزادسازی پیش روی دارایی‌های قفل‌شده صندوق گری اسکیل، پیش‌بینی می‌کنند که بیت کوین به 25 هزار دلار کاهش پیدا کند.

جی پی مورگان از نقش مهم سهام گری اسکیل پرده برداشت

استراتژیست‌های جی پی مورگان به سرپرستی نیکولاس پانیگیرتزوگو، رویکردی بحث‌برانگیز را نسبت به آینده بیت کوین به نمایش گذاشته‌اند. این استراتژیست‌ها از پیش‌بینی‌های شش‌رقمی شدن قیمت بیت کوین فاصله گرفته‌ و سناریوهای متعددی را برای پادشاه ترسیم کرده‌اند.

یکی از مواردی که این استراتژیست‌ها به آن اشاره‌کرده‌ اند، نقش گری اسکیل است. به عقیده تحلیلگران، آزاد شدن دارایی‌های دیجیتال قفل‌شده در گری اسکیل می‌تواند تأثیر نامساعدی را بر قیمت بیت کوین بگذارد.

همان‌طور که قبلاً گزارش دادیم، با آزادسازی دارایی‌های قفل‌شده در گری اسکیل، تنها در یک روز، 16 هزار واحد بیت کوین در اختیار سرمایه‌گذاران قرار خواهد گرفت. پس‌ازاین امر، می‌توان انتظار داشت که برخی از سرمایه‌گذاران تصمیم به فروش بیت کوین خود داشته باشند. به گفته استراتژیست‌های جی پی مورگان، تحقق این مهم منجر به نوسانات و فشار فروش بیشتر خواهد شد.

مسیر حرکت بیت کوین چگونه است؟

چند روز پیش، بیت کوین با سقوطی هولناک به پایین‌ترین قیمت خود در 6 ماه گذشته رسید. از آن زمان تاکنون، پادشاه ارزهای دیجیتال مقداری بهبود یافته و اکنون بالاتر از 32 هزار دلار معامله می‌شود. بااین‌حال، تحلیلگران جی پی مورگان همچنان به ادامه یافتن روند نزولی معتقدند.

«علیرغم اصلاح قیمت این هفته، ما تمایلی به تغییر چشم‌انداز منفی خود برای بیت کوین و ارزهای دیجیتال نداریم. علیرغم بهبود، همچنان ما نسبت به بازار نزولی هستیم.»

به نظر می‌رسد که با آزادسازی دارایی‌های قفل شده گری اسکیل، ماه جولای، ماه پرنوسانی برای بیت کوین باشد.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x