قیمت بیت کوین به خاطر ترس و بی اعتمادی چین به 32.5 هزار دلار کاهش یافت
0

قیمت بیت کوین به خاطر ترس و بی اعتمادی چین به 32.5 هزار دلار کاهش یافت

بازدید : 1280

بیت کوین (BTC) در تاریخ 21 ژوئن به خاطر ترس و بی اعتمادی چین در عرض چند دقیقه 1000 دلار سقوط کرد. زیرا اخبار جدید از چین موفق شد بار دیگر مانع روند صعودی شود.

سومین بانک بزرگ چین در مورد بیت کوین هشدار داد!

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می دهد که بیت کوین در روز دوشنبه به پایین ترین سطح خود یعنی زیر 32،500 دلار رسیده است.

بار دیگر بیانیه مهمی از سمت یک بانکی چینی بازار ارز دیجیتال را بر هم ریخت. این بانک اعلام کرد که دیگر خدماتی برای معاملات مربوط به ارز دیجیتال و بیت کوین  نخواهد داشت. این بانک سومین بانک بزرگ چین، بانک Agricultural است.

بانک TSB خرید ارز دیجیتال از صرافی بایننس و کراکن را ممنوع خواهد کرد

روزنامه‌نگار، کالین وو، در توییتر این گونه گزارش داد:

«در این بیانیه تأکید شده است که پس از کشف رفتارهای مربوطه، معاملات بلافاصله متوقف می‌شود. روابط مشتری قطع شده و ادارات مربوطه گزارش می‌شوند.»

بازرا کریپتو همیشه درستخوش نواسانات دلهره آوری از سمت چین بوده است. نوسانات حاصل از بی اعتمادی، دلهره آور است. اما با رفتارهای قبلی چین مطابقت دارد. این کشور در هفته های اخیر هم ماینرها را سرکوب کرده است و مقامات مجدداً بر محدودیت های موجود در مورد ارزهای رمزنگاری شده از سال 2017 تاکنون تأکید کرده اند. این کشور به مانعی برای روند صعودی بیت کوین تبدیل شده است.

محدودیت های استخراج بیت کوین به استان سیچوان رسید

قیمت بیت کوین و چین
قیمت بیت کوین و سومین بانک بزرگ چین

همانطور که Cointelegraph گزارش داد. با این حال، بسیاری معتقدند که فشار قیمت یک واکنش بیش از حد است و در نهایت، بیت کوین از بی اعتمادی چین سود خواهد برد.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x