پیش بینی قیمت بیت کوین تاریخ 26 تیر 1400
0

پیش بینی قیمت بیت کوین تاریخ 26 تیر 1400

بازدید : 1547

گزیده خبر:

خلاصه ای از پیش بینی قیمت بیت کوین در تاریخ 26 تیر:

  • قیمت بیت کوین در یک مثلث نزولی قفل شده است، که نشانگر آغاز روند نزولی است.
  • رمزارز پیشرو با معکوس کردن روند خود به 33600 دلار دست خواهد یافت.
  • یک اندیکاتور تکنیکال با ارسال سیگنال خرید، به فرضیه ریکاوری قیمت، قوت بخشیده است.

احتمال اینکه بیت کوین روند نزولی خود را پشت سر بگذارد، وجود دارد زیرا به نظر میرسد بیت کوین عملکرد ضعیف خود را تغییر خواهد داد. با این حال، روند صعودی طولانی مدت نخواهد بود چرا که الگوی غالب در نمودار میتواند دیدگاه صعودی را باطل کند.

تغییر کوتاه مدت قیمت بیت کوین _ تاریخ 26 تیر

قیمت بیت کوین از 29 ژوئن اوج های پایین و کف های قیمتی زیادی را ثبت کرده است. در نمودار روزانه، بیتکوین با وجود ایجاد یک bull trap، در یک الگوی مثلث نزولی معامله می شود.

علی رغم الگوی نزولی فعلی، قیمت بیت کوین می تواند انتظار یک تغییر کوتاه مدت را داشته باشد. شاخص MRI در حالی که BTC کف قیمت ماهانه خود را در 31000 دلار ثبت کرده، در تاریخ 16 ژوئیه سیگنال خرید ارسال کرده است.

برای تحقق این روند ، قیمت بیت کوین باید کندل روزانه را بالاتر از 27.2٪ فیبوناچی اکستنشن در 32191 دلار ببندند. در صورت دستیابی به این سطح، BTC میتواند 38.2٪ فیبوناچی اکستنشن را همزمان با SMA 20 روزه با 33،574 دلار، بدست آورد.

تحلیل قیمت بیت کوین تاریخ 26 تیر
نمودار قیمت BTCUSDT

فشار خرید بیشتر می تواند قیمت بیت کوین را به بالاتر از وتر مثلث نزولی برساند. همچنین 50٪ فیبوناچی اکستنشن را که برابر با SMA 50 روزه است در 35000 دلار هدف قرار دهد.

سرمایه گذاران باید توجه داشته باشند که الگوی نمودار در درجه اول نزولی است. بنابراین، تریدرها باید توجه داشته باشند قیمت قبل از آغاز روند صعودی، سطوح پشتیبانی حیاتی را مجددا تست خواهد کرد.

پشتیبانی اصلی میتواند در سطح 30،159 دلار، مرز پایین مثلث نزولی ایجاد شود. مومنتوم نزولی بیشتر میتواند قیمت بیت کوین را پایین بکشد تا کف قیمت ماه ژوئن، 28،782 دلار مجددا تست شود. در صورت از دست دادن سطح پشتیبانی مذکور، بیت کوین روند نزولی را آغاز خواهد کرد که با کاهش 28 درصدی به 21542 دلار همراه خواهد بود.


این تحلیل صرفاْ ترجمه‌ای از وب‌سایت fxstreet است و بیانگر نظر تیم فکت کوینز و همچنین پیشنهادی مبنی بر خرید نیست. سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال ریسک و خطر خاص خود را دارد. لذا با آگاهی از تمامی خطرات به این بازار وارد شوید.

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x