تیم دراپر: قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۲ به ۲۵۰ هزار دلار می‌رسد

تیم دراپر: قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۲ به ۲۵۰ هزار دلار می‌رسد
0
بازدید : 2740

گزیده خبر:

تیم دراپر، میلیاردر آمریکایی پیش‌بینی می‌کند که قیمت بیت کوین تا پایان سال 2022 به 250 هزار دلار برسد. همچنین، وی معتقد است که پادشاه ارزهای دیجیتال هسته اصلی کلیه فعالیت‌های مالی طی 20-30 سال آینده خواهد بود.

بیت کوین آینده است

تیم دراپر، سرمایه‌گذار آمریکایی در مصاحبه‌ای با CNBC دیدگاه صعودی خود در رابطه با بیت کوین را به اشتراک گذاشت. وی پیش‌بینی کرد که علیرغم نوسانات بازار، این دارایی تا پایان سال آینده به 250 هزار دلار خواهد رسید. به گزارش کریپتوپوتیتو، وی معتقد است که بسیاری از شرکت‌های بزرگ، جا پای قدم‌های شرکت‌هایی چون مایکروسافت، استارباکس، پی پال و … خواهند گذاشت و بیت کوین را به‌عنوان شیوه‌ای برای پرداخت خواهند پذیرفت.

وی دراین‌باره گفت:

حدود یک سال و نیم به آن زمان بدهید و سرمایه‌گذاران خرد در Opennode (پردازنده پرداخت بیت کوین) حضور خواهند داشت. بنابراین، همه بیت کوین را خواهند پذیرفت.

دراپر معتقد است محدود بودن بیت کوین به 21 میلیون واحد مطلب دیگری است که می‌تواند باعث افزایش آن شود. علاوه بر این، وی پیش‌بینی می‌کند که پادشاه رمزارزها به اصلی‌ترین ابزار مالی جهان تبدیل‌شده و به‌سان غول‌هایی چون مایکروسافت و آمازون بزرگ شود.

دراپر یکی از طرفداران بزرگ بیت کوین است. بااین‌حال وی در این مصاحبه از پاسخ دادن به سؤال میزبان مبنی بر اینکه میزان بیت کوین خود و اینکه آیا سرمایه خود را به سایر رمزارزها وارد کرده یا خیر خودداری کرد.

دوج کوین چطور؟

این مصاحبه فقط محدود به بیت کوین نبود و از دوج کوین و ایلان ماسک نیز سخن برده شد. به عقیده دراپر، ایلان ماسک فردی زیرک است بااین‌حال با نظر وی در رابطه با دوج کوین مخالفت می‌کند. وی افزود:

باید چیزی در دوج کوین وجود داشته باشد که لبخند را به لب همگان می‌آورد اما هیچ مهندسی بر روی آن کار نمی‌کند.

پیش‌بینی دراپر در رابطه با بیت کوین

این اولین بار نیست که دراپر قیمت بیت کوین را پیش‌بینی کرده است. وی در این زمینه سابقه‌ای طولانی دارد. بااین‌حال، این میلیاردر پیش‌بینی اخیر خود را اوایل سال گذشته مطرح کرده بود با این تفاوت که در آن زمان معتقد بود قیمت بیت کوین تا اوایل سال 2023 به 250 هزار دلار خواهد رسید.

در آن زمان وی خاطرنشان کرد که بازار بورس دیگر رشد نخواهد کرد و قصد دارد سرمایه خود را به بازار کریپتو اختصاص دهد. وی در این رابطه گفت:

بیت کوین واحد پول انتخابی خواهد بود. این ارز برای معاملات آسان نیست اما در نهایت چنین خواهد شد. پس‌ازآن شما یک انتخاب خواهید داشت و آن این است که از کارت‌های اعتباری که کارمزد زیادی کم می‌کنند استفاده کنید یا از بیت کوین که باز، شفاف و جهانی است و به هیچ نیروی سیاسی گره نخورده بهره ببرید.

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x