پیش بینی و تحلیل بیت کوین تاریخ 30 آذر 1400
0

پیش بینی و تحلیل بیت کوین تاریخ 30 آذر 1400

بازدید : 257

فکت کوینز: تحلیل بیت کوین تاریخ 30 آذر نشان می‌دهد که قیمت بیت کوین باری دیگر به زیر سطح 46,500 دلار رسید. بیت کوین حتی در زیر 46 هزار دلار نیز معامله شد اما خریداران در ناحیه حمایت 45.5 هزار دلاری فعالیت خود را بیشتر کرده و مانع ریزش بیشتر قیمت شدند.

بر اساس نمودار بیت کوین تاریخ 30 آذر، یک کف قیمتی در محدوده 45,600 دلار تشکیل شده و قیمت با واکنش مثبت به این سطح اکنون در حال بازگشت است. همچنین به نظر می‌رسد که بیت کوین در نزدیکی سطح مذکور یک الگوی کف دوقلو تشکیل داده است. قیمت موفق شده تا از سطح 23.6 درصد فیبوناچی اصلاحی رسم شده از 48,289 تا 45,600 دلار نیز عبور کند.

بیت کوین در حال حاضر در محدوده 48,600 دلار و در نزدیکی میانگین متحرک 100 ساعته در حال معامله است. قیمت در ناحیه 47 هزار دلار با مقاومت خط روند نزولی در بازه زمانی یک ساعته مواجه بوده است که تا این لحظه از آن عبور کرده است. با این حال باید دید که آیا خریداران توان نگه داری این سطح را دارند یا خیر.

نمودار بیت کوین

مطلب مفید: کسب درآمد با اجاره زمین در متاورس

با نگاهی به نمودار بیت کوین تاریخ 30 آذر در می‌یابیم که خط روند نزولی مذکور در نزدیکی سطح 50 درصد فیبوناچی اصلاحی قرار گرفته و تثبیت این سطح می‌تواند آغازگر یک حرکت صعودی برای بیت کوین باشد. لازم به ذکر است که اگ قیمت بیت کوین بتواند سطح فعلی را حفظ کند و همچنین الگوی کف دوقلو معتبر باشد شاهد افزایش قیمت تا سطح 50 هزار دلار خواهیم بود.

سقوط قیمت بیت کوین

بنابر تحلیل بیت کوین تاریخ 30 آذر، اگر قیمت در حفظ و تثبیت ناحیه مقاومتی 47 هزار دلار ناموفق عمل کند، شاهد ریزش بیشتر قیمت از سمت بیت کوین خواهیم بود. در این صورت اولین ناحیه حمایتی این ارز سطح 46,500 دلار خواهد بود. حمایت مهم بیت کوین در این محدوده نیز سطح 46,200 دلار است که شکست و تثبیت قیمت زیر این سطح دوباره بیت کوین را به سمت حمایت 45,500 دلاری سوق می‌دهد.

این تحلیل صرفاْ ترجمه‌ای از وبسایت newsbtc است و بیانگر نظر تیم فکت کوینز و همچنین پیشنهادی مبنی بر خرید یا فروش نیست. سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال ریسک و خطر خاص خود را دارد. لذا با آگاهی از تمامی خطرات به این بازار وارد شوید.

برای اطلاع از آخرین اخبار ارزهای دیجیتال با فکت کوینز همراه باشید.

0
0
برای اینکه به فکت این مقاله کمک کنید روی دکمه زیر کلیک کنید و تا افراد بیشتری آن را دنبال کنند
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
محل تبلیغ
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x