تحلیل و پیش بینی قیمت بیت کوین تاریخ 9 شهریور 1400
0

تحلیل و پیش بینی قیمت بیت کوین تاریخ 9 شهریور 1400

بازدید : 1627

فکت کوینز: تحلیل و پیش بینی قیمت بیت کوین 9 شهریور: بیت کوین طی چند روز گذشته در رنج محدودی بین حمایت 46،000 دلار و مقاومت 50،000 دلار معامله میشده است و تقریباً ثابت مانده است.

تحلیل قیمت بیت کوین 9 شهریور

با توجه به گزارشات منتظر شده به نظر می رسد که این هفته روند تثبیت قیمت ادامه داشته باشد. شاخص قدرت نسبی (RSI) در نمودار چهار ساعته تقریباً در محدوده اشباع فروش قرار گرفته است. در تاریخ 19 و 26 آگوست نیز، شاهد چنین روندی بوده ایم.

بیت کوین 9 شهریور
نمودار 4 ساعته بیت کوین

حمایت اولیه با 47000 دلار در حدود میانگین متحرک 100 ساعته در نمودار چهار ساعته، قرار دارد. مومنتوم کوتاه مدت نیز روند نزولی به خود گرفته است. این اتفاق زمانی رخ می دهد که قیمت در حال تثبیت باشد. با این حال، اگر بیت کوین نتواند حمایت 46،000 دلار را پشت سر بگذارد، احتمال افت بیشتر به سطح 42،000 دلار وجود دارد.

پیشتر گزارش کردیم که گلسنود در گزارش هفتگی خود نگاهی به الگوهای رفتاری هولدرها انداخته است. و صعودی بودن این الگوها را تاکید کرده است. صعودی بودن احساست در بازار به سبب وجود روند نزولی ساختاری در انباشت کوین های جوانتر حاصل شده است. Glassnode در انتهای گزارش خود می نویسد که از منظر عرضه همه چیز صعودی به نظر می‌رسد. و اگر ادامه پیدا کند، تاثیر مثبتی بر قیمت ها میگذارد.


این تحلیل صرفاْ ترجمه‌ای از وب‌سایت fxstreet است و بیانگر نظر تیم فکت کوینز و همچنین پیشنهادی مبنی بر خرید نیست. سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال ریسک و خطر خاص خود را دارد. لذا با آگاهی از تمامی خطرات به این بازار وارد شوید. جهت اطلاع از آخرین اخبار ارزهای دیجیتال با تیم فکت کوینز همراه باشید:

بیشتر بخوانید: سرمایه‌گذاران سازمانی همچنان نسبت به اتریوم و کاردانو خوش‌بین هستند

بیشتر بخوانید: هولدرهای بیت کوین و اتریوم تمایلی به فروش دارایی های خود ندارند

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x