ویلی وو: هنوز روند صعودی بیت کوین به پایان نرسیده است
0

ویلی وو: هنوز روند صعودی بیت کوین به پایان نرسیده است

بازدید : 1408

گزیده خبر:

قیمت بیت کوین در هفته گذشته کاهش قابل‌توجهی را تجربه کرد و به 30 هزار دلار رسید. بااین‌وجود، ویلی وو تحلیلگر مشهور ارزهای دیجیتال معتقد است که رالی بیت کوین هنوز شروع نشده و جا برای صعود همچنان باقی‌مانده است.

صعود بیت کوین تمام نشده است

به گزارش کوین تلگراف، وو در مصاحبه‌ای با پیتر مک کورماک، مجری پادکست What Bitcoin Did در تاریخ 21 مه، به تحولات اخیر قیمتی بیت کوین و همچنین فعالیت شبکه این رمزارز پرداخت.

به گفته وو، عوامل فاندامنتال پیرامون بیت کوین حاکی از مثبت بودن قیمت این ارز دیجیتال دارند. وی با اشاره به نسبت NVT که نسبت ارزش شبکه به تراکنش‌های BTC را نشان می‌دهد گفت:

فعالیت بسیار گسترده‌ای در شبکه میان سرمایه‌گذاران در مقایسه با ارزیابی‌ها وجود دارد.

وی افزود:

ما هیچ افزایش قیمت هیجانی ندیدیم و سطحی که از آن قیمت کاهش پیدا کرد بسیار طبیعی بود و در طول روند سالم بیت کوین به آن رسیدیم. برای مثال اوج سال 2017، 3.8 درصد بالاتر از سطح طبیعی بود.

بر اساس داده‌های TradingView بیت کوین در ماه آوریل به رکورد 65 هزار دلاری رسید. پس‌ازآن مدتی به زیر 50 هزار دلار کاهش پیدا کرد و دوباره با صعود به 60 هزار دلار رسید. تا اینکه سقوط قیمت اخیر شروع شد.

وی در رابطه با سقوط اخیر گفت:

برای بهبود از ضرر وارده، تصور می‌کنم که به کمی زمان احتیاج داشته باشیم. اما وضعیت شبکه بسیار خوب است و فکر می‌کنم درنهایت همه‌چیز به‌خوبی پیش برود.

درنهایت، مک کورماک از وو پرسید:

پس این پایان بازار گاوی نیست؟

وو در پاسخ گفت:

خیر، به‌هیچ‌وجه این پایان این بازار نیست.

به گفته وو، اهداف و تحولات قیمتی بیت کوین به‌روزهای آتی بستگی دارد. بااین‌وجود وی معتقد است که بیت کوین می‌تواند به سطوح بالاتر از یک‌صد هزار دلار برسد.

نظر شما در رابطه با صعود بیت کوین چیست؟ آیا پادشاه بازخواهد گشت؟ با فکت کوینز همراه باشید.

 

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x