بیت کوین دوباره به 40 هزار دلار رسید؛ احتمال صعود به 60 هزار دلار
0

بیت کوین دوباره به 40 هزار دلار رسید؛ احتمال صعود به 60 هزار دلار

بازدید : 1498

فکت کوینز: بیت کوین دوباره پس از روند نزولی چند وقت اخیر خود به تیتر اخبار تبدیل شده است. پادشاه ارزهای دیجیتال، پس از افتی دو هفته ای که از 15 ژوئیه آغاز شد، برای دومین بار در دو روز اخیر سطح 40 هزار دلاری را لمس کرد. در صورتی که بیت کوین به همین مسیر ادامه دهد، احتمال 60 هزار دلاری شدن این ارز وجود خواهد داشت.

احتمال 60 هزار دلاری شدن بیت کوین وجود دارد

به گزارش کوین تلگراف و بر اساس داده های TradingView، روند صعودی بیت کوین از 21 ژوئیه آغاز شد و این روند تا بدین جای کار جهشی 34.13 درصدی را به همراه داشته است.

جامعه ارزهای دیجیتال، افزایش قیمت اخیر بیت کوین را ناشی از ورود بانک های سنتی به این بازار و همچنین، سخنان افراد برجسته ای چون ایلان ماسک و مایکل سیلور می داند. این هفته، شایعه پذیرش بیت کوین توسط آمازون باعث افزایش قیمت شد. اگرچه آمازون تمامی این شایعات را تکذیب کرد و قیمت نیز مقداری عقب نشینی کرد، بیت کوین دوباره در مسیر صعود قرار گرفت و به 40 هزار دلار رسید.

مطلب مفید: ماشین حساب ارز دیجیتال

در حالی که شاخص های مختلف نشان می دهند که بیت کوین می تواند به سطوح حمایتی خود از 30 هزار دلار تا 40 هزار دلار پایبند باشد، این احتمال وجود دارد که قیمت به سمت 60 هزار دلار قدم بردارد.

در نظرسنجی اخیر انجام شده توسط CNBC بر روی گروهی از مدیران و استراتژیست های مالی، 44 درصد از پاسخ دهندگان معتقدند بیت کوین به زیر 30 هزار دلار کاهش خواهد یافت. در مقابل، 56 درصد از سرمایه گذاران نظری صعودی نسبت به بازار داشتند و 6 درصد پیش بینی کردند که بیت کوین به 60 هزار دلار و نزدیک به رکورد 65 هزار دلاری خود افزایش یابد.

افزایش قیمت بیت کوین به مرز 40 هزار دلار باعث شد تا شاخص تسلط این ارز دیجیتال بار دیگر به 50 درصد نزدیک شود. جالب است بدانید این معیار برای اولین بار از سال 2018 و در اواخر ماه آوریل به زیر 50 درصد رسید. علت این سقوط در آن زمان، رشد بی وقفه آلت کوین ها بود چرا که اتریوم در سه ماهه دوم سال جاری بهترین عملکرد خود را به نمایش گذاشت.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x