امکان تأیید بروزرسانی تپ روت بیت کوین تا چند روز دیگر
0

امکان تأیید بروزرسانی تپ روت بیت کوین تا چند روز دیگر

بازدید : 1371

گزیده خبر:

بر اساس داده‌های وب‌سایت taproot.watch، احتمالاً بروزرسانی تپ روت بیت کوین تا چند روز آینده تأیید خواهد شد. بر اساس آمار، سیگنال مثبت ماینرها در دو هفته گذشته بسیار بالا بوده و در حال حاضر 98.39 درصد سیگنال دهی انجام شده و برای اجرای این سافت فورک به 9 سیگنال دیگر احتیاج است. در صورتی‌ که سیگنال دهی ماینرها در دوره اسپیدی ترایال به حدنصاب برسد، این سافت فورک در ماه نوامبر امسال انجام خواهد شد.

بروزرسانی تپ روت بیت کوین؛ چه چیزی را انتظار داشته باشیم؟

بر اساس اطلاعات گیت هاب، بروزرسانی تپ روت Bitcoin شامل ویژگی‌های مهمی چون امضای شنور (Schnorr) و  MAST است و یک زبان جدید به نام Tapscript را به این شبکه اضافه خواهد کرد. تپ روت قرار است انعطاف‌پذیری قراردادهای هوشمند بیت کوین را افزایش دهد. همچنین قرار است ترتیبی اتخاذ شود که قراردادهای هوشمند پیچیده به‌عنوان یک تراکنش معمولی در شبکه بیت کوین به نظر آیند. در صورت تحقق این مهم، حریم خصوصی به میزان قابل‌توجهی افزایش خواهد یافت.

طرفداران بیت کوین معتقدند که به‌روزرسانی تپ روت و اضافه شدن امضای شنور و MAST به نفع حریم خصوصی و مقیاس‌پذیری شبکه بیت کوین است.

آندریاس آنتونوپولوس، مبلغ محبوب بیت کوین در رابطه با به‌روزرسانی تپ روت گفت:

در 36 ساعت آینده تپ روت برای اجرایی شدن در ماه نوامبر برنامه‌ریزی خواهد شد. این موفقیتی بزرگ برای بیت کوین است. تپ روت الگوریتم امضای دیگری به نام شنور اضافه می‌کند که حریم خصوصی را به‌صورت قابل‌توجهی افزایش خواهد داد. علاوه بر این، این پیروزی بزرگی برای یک آزمایش 8 هفته است.

درصورتی‌که تپ روت انجام شود، بزرگ‌ترین ارتقاء بیت کوین در چهار سال گذشته پس از سگویت (Segwit) خواهد بود.

همپوس ژوبرگ، فعال جامعه ارزهای دیجیتال نیز در حساب توییتری خود از تأیید تپ روت در آینده نزدیک خبر داد. وی نوشت:

ادغام تمام قراردادهای و موارد استفاده در یک نوع تراکنش به دست به‌روزرسانی تپ روت در درازمدت منجر به قوی‌تر شدن بلاک چین خواهد شد. این کار درستی است. بلاک چین باید بدین شکل طراحی شود.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x