نسبت نهنگ های بیت کوین در صرافی ها افزایش یافته است، احتمال ریزش قیمت وجود دارد

نسبت نهنگ های بیت کوین در صرافی ها افزایش یافته است، احتمال ریزش قیمت وجود دارد
0
بازدید : 2423

:گزیده خبر

طبق نمودار CryptoQuant که توسط کالین وو به اشتراک گذاشته شد، نسبت نهنگ های بیت کوین در صرافی ها افزایش یافته است. این ممکن است به زودی کاهش قیمت بیت کوین را نشان دهد.

نسبت نهنگ های بیت کوین به 0.593 رسید

کالین وو اظهار داشت در سال جاری تنها سه بار نسبت نهنگ ها در صرافیها بیشتر از رقم کنونی بوده است. با این حال، هر بار پس از افزایش این نرخ، قیمت بیت کوین طی چند روز آتی کاهش یافته است. این نسبت اندازه ده تا از بزرگترین ورودی و خروجی های بیتکوین به صرافی ها را اندازه گیری میکند.

افزایش این شاخص به این معنا است که افزایش فشار فروش از سوی بزرگترین دارندگان ارزهای رمزپایه(نهنگ ها) اعمال شده است. تا امروز، این نسبت به 0.5934841 افزایش یافته است.

با این حال، پس از تمام افت هایی که به دنبال افزایش نسبت نهنگ ها رخ داده، قیمت BTC افزایش چشمگیری داشته است. بنابراین،انتظار می رود که اینبار BTC پس از سقوط رشد کند.

مطلب مفید:تحلیل و بررسی ارزهای دیجیتال 21 تیر 1400

کاهش عمده نرخ ورودی بیت کوین

اخیرا سنتیمنت گزارشی از درصد مالکیت بیتکوین را منتشر کرده بود. در این گزارش نرخ ورودی بیت کوین به صرافی ها شاهد افت شدید به سطح 50 روزه بوده است. بنابراین، عرضه بزرگترین رمزارز جهان نیز به میزان قابل توجهی سقوط کرده است.

به گزارش U.today شرکت های استخراج بیت کوین نیز پس از یک ماه شروع به انباشت BTC کرده اند. علاوه بر این، هش ریت بیتکوین نیز افت اخیر خود را به صورت تقریبی جبران کرده است.

اخیرا گزارش شد که تقریباً 3.4 درصد از عرضه کل BTC در گردش توسط چهار کیف پول بزرگ (100هزار تا 1 میلیون BTC) نگهداری می شود.

مطلب مفید:3.64 درصد از کل عرضه بیت کوین در اختیار چهار کیف پول است

کیف پول های متعلق به نهنگ های کوچکتر، که حاوی 10.000 تا 100,000 بیتکوین هستند، 10.91 درصد از کل بیت کوین در گردش را در اختیار دارند.

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x