افزایش فعالیت نهنگ های بیت کوین؛ خرید 60 هزار واحد آن هم در یک روز
0

افزایش فعالیت نهنگ های بیت کوین؛ خرید 60 هزار واحد آن هم در یک روز

بازدید : 1489

گزیده خبر:

بر اساس داده‌های پلتفرم تجزیه‌وتحلیل داده‌های درون زنجیره‌ای سنتیمنت، فعالیت نهنگ های بیت کوین افزایش یافته است. به گزارش کریپتوپوتیتو، این دسته از سرمایه‌گذاران با خرید 60 هزار واحدی در یک روز، بیشترین انباشت روزانه در سال 2021 را به ثبت رساندند.

در این آمار، تنها نهنگ هایی با صد تا ده هزار واحد بیت کوین بررسی ‌شده‌اند. طبق آمار سنتیمنت، این آدرس‌ها در شرایط کنونی با صد هزار واحد افزایش نسبت به یک ماه و نیم گذشته، بیش از 9.12 میلیون واحد بیت کوین در اختیار خود دارند.

افزایش فعالیت نهنگ های بیت کوین

در حالی که سرمایه‌گذاران خرد با وحشت از ریزش 50 درصدی بازار، دارایی خود را به فروش رساندند، نهنگ ‌های بیت کوین از این فرصت برای خرید هرچه بیشتر استفاده کردند. آمار نشان می‌دهد که این دسته از سرمایه‌گذاران در طول سه ماه گذشته به طور مداوم بر دارایی خود افزوده‌اند.

بیشتر بخوانید: تأثیر آزادسازی دارایی های قفل شده در گری اسکیل بر قیمت بیت کوین

آدرس‌هایی با حداقل ده هزار واحد بیت کوین، در کمتر از یک ماه گذشته تقریباً 90 هزار واحد خریداری کرده‌اند. در آن زمان، سنتیمنت خاطرنشان کرد که این آدرس‌ها نیمی از گردش کل بیت کوین را در اختیار دارند.

با وجود نوسانات ناشی از انتقادات ایلان ماسک و سیاست‌های چین، نهنگ ‌ها نه تنها فعالیت خود را کاهش ندادند، بلکه با خرید 3.6 میلیارد دلاری در طول شش هفته گذشته، دارایی خود را افزایش دادند.

آیا ماه جولای برای بیت کوین سودآور خواهد بود؟

اقدامات نهنگ ها معمولاً تأثیر فوری در بازار دارد. همان‌طور که انتظار می‌رفت خرید 60 هزار واحدی نیز در آن مقطع، قیمت بیت کوین را 5 درصد افزایش داد.

در حالی که بسیاری نگران کاهش هش ریت و سختی شبکه بیت کوین هستند، ماه جولای برای پادشاه رمزارزها بسیار خوب شروع شده است.

اگرچه تاریخ همواره تکرار نمی‌شود، اما از نظر تاریخی جولای ماه پرسودی برای بیت کوین بوده است. در ده سال گذشته، 7 بار بیت کوین کندل ماه جولای خود را به رنگ سبز رنگ بسته است. بیشترین سود به سال 2012 برمی‌گردد که بیت کوین 36.5 درصد در آن ماه افزایش یافت. بیشترین ضرر نیز به جولای 2011 و 2019 برمی‌گردد که این ارز دیجیتال، 19.7 درصد کاهش یافت.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x