وینکل واس: بیتکوین پیروز نبرد با طلا
0

وینکل واس: بیتکوین پیروز نبرد با طلا

بازدید : 1754

گزیده خبر:

  • به گفته دوقلوهای وینکل واس، بیت کوین طلا را پشت سر خواهد گذاشت.
  • دوقلوهای وینکل واس از شرکت کنندگان جشنواره FinTech سنگاپور خواستند تا اطلاعات خود را راجع به بیت کوین افزایش دهند .
  • به پیش بینی این دو برادر، ارزش بازار بیت کوین از طلا پیشی میگیرد.

کامرون و تایلر وینکل واس ، سرمایه گذاران پیشگام بیتکوین،  7 دسامبر 2020  در جشنواره Fintech سنگاپور شرکت کردند.  دوقلوها در این کنفرانس آنلاین پیش بینی های قبلی خود مبنی بر اینکه قیمت بیت کوین در نهایت از 500،000 دلار فراتر خواهد رفت را دوباره تأیید کردند.

آنها معتقدند: احتمال تحقق پیش بینی 500،000 دلاری با فرض اینکه ارزش بازار بیت کوین 40 برابر افزایش یابد، تا در آینده بتواند از 9 تریلیون ارزش بازار طلا عبور کند، مستند خواهد شد.

کامرون ضمن اشاره به حجم زیاد پول کاغذی که در نظام های فیات و مقروض دولتها چاپ میشود، از تورم به وجود آمده در پی تقاضای زیاد مردم به خرید دارایی هایی مثل طلا و بیتکوین هم ابراز نگرانی کرد.

طلا  بهتر است یا بیتکوین

” بیت کوین در مقایسه با طلا که یک کالای وابسته به پول به حساب می آید، مزیتهای قابل توجهی دارد. از میان این مزایا سهولت در انتقال و مصونیت در برابر نیروهای خارجی که بر میزان تولید آن اثر دارد، برجسته تر است.”

اگرچه این دوقلوها نسبت به آینده بیتکوین بسیار خوشبین و امیدوار هستند، اما از نظر آنها بیتکوین هنوز نتوانسته در همه جای دنیا به یک اندازه مورد قبول واقع شود.در بسیاری از جوامع نو ظهور عدم وجود قوانین نظارتی واضح و شفاف در حوزه رمز ارز مانع پیشرفت مشاغل و کسب کارهای حیطه فناوری شده است.

 آنها ضمن اشاره به وعده فناوری بلاکچین به بانکداری بدون نیاز به بانک در جهان ، از برنامه آینده خود برای گسترش صرافیشان (Gemini ) در این جوامع خبر دادند.

برادران وینکل واس از اینکه قانونگذاران برای کاهش موانع موجود در راه استارتاپ های حوزه رمزارز از تکنیک های خاص نظارتی استفاده می کنند، ابراز خرسندی کردند. اما در ادامه یادآور شدند که قوانین نظارتی سنگین منجر به سرکوب نوآوری در این حوزه میشود.

طلا یا بیتکوین

طبق گفته کامرون:

“کمپانی اپل فعالیتش را از یک گاراژ شروع کرد. و اگر اشتباه نکنم فیسبوک هم فعالیتش را از اتاقی در یک خوابگاه آغاز کرد. باید مراقب باشید که حواشی و هزینه ها آنقدر زیاد نباشد که افراد نتوانند در این حوزه از خود نوآوری نشان دهند. ”

تایلر همچنین شعار های تحریک آمیز جامعه رمزارز در مورد پتانسیل بیت کوین برای کنار گذاشتن بخش قدیمی را رد کرد. و اظهار داشت که رشد صنعت رمزنگاری مشروط به همکاری با بانک ها است.

“اگر افراد قصد خرید بیتکوین را دارند ، سرمایه آنها معمولاً رمزنگاری شده نیست. زیرا صنعت رمزنگاری جدید است. بنابراین شما باید یک پل ارتباطی بین دارایی هایتان و این دنیای جدید رمزنگاری ایجاد کنید. پس برای این کار به بانک نیاز دارید. ”

جمع بندی مطالب

اگرچه امسال سالی پربار برای بیتکوین بود اما به اعتقاد کامرون این تازه اول کار است. از طرف دیگر تایلر مردم را ترغیب میکند که اطلاعات خود در زمینه بیتکوین را افزایش دهند. “به بیت کوین و صنعت رمزنگاری توجه کنید . اطلاعات خود در این زمینه را افزایش دهید. زیرا این بزرگترین انقلاب در زمینه پول و فناوری، از زمان خود اینترنت است. رمزارز یک مد زود گذر نیست بلکه رویدادی ماندگار است.  این حوزه باعث تغییر شکل پول ، اینترنت و موارد بسیاری در دنیای اطراف شما میشود.  این تازه آغاز ماجرا است.”

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x