طبق نظر تریدرها فعلاً خبری از صعود بیت کوین نیست
0

طبق نظر تریدرها فعلاً خبری از صعود بیت کوین نیست

بازدید : 1465

گزیده خبر:

  • طی روزهای اخیر بیت کوین در روندی اصلاحی قرار گرفته است.
  • CryptoWendyO ، یکی از تحلیلگران معروف این حوزه ،دیروز در توییتر خود اعلام کرد: درست است که قیمت از هفته پیش بالاتر آمده اما همچنان روند نا مشخصی را در پیش گرفته است.

وی روز جمعه در مصاحبه با کوین تلگراف گفت:

” همانطور که دیدیم بیت کوین نتوانست سطح 50 هزار دلار را حفظ کند. نمودار بیتکوین در تایم فریم روزانه آنقدرها تعریفی ندارد. به نظر میرسد که قیمت میتواند تا 51.600 برود اما نه بیشتر از آن.”

وی در ادامه افزود:

“به نظر من وقتی قیمت به 51.600 رسید، از همان جا به سمت 50یا حتی 45 هزار دلار کاهش پیدا میکند. اگر قیمت در آنجا حمایت نشود، احتمال ریزش تا 42و 38 هزار دلار هم وجود دارد. اما در غیر این صورت قیمت به 52 هزار دلار بر می گردد و در آنجا تثبیت میشود.”

تثبیت قیمت بیت کوین در بالاتر از 42 هزار دلار

همانطور که در جریان هستید و طبق نمودار موجود در سایت TradingView ، بیت کوین در ماه فوریه توانست بالاترین قیمت خود در تاریخ را به ثبت برساند و به 58.360 دلار برسد.

اما این حرکت نا کام ماند و در روزهایی بعد به سمت 43.015 دلار ریزش کرد. پس از آن یکبار دیگر به محدوده 52.660 بازگشت. اما باز هم به روند نزولی خود برگشت. و به زیر 50 هزار دلار کاهش یافت. در زمان انتشار این مقاله بیت کوین در حدود 48.920 دلار معامله میشود .

یکی دیگر از تریدرهای مشهور در توییتر به نام Cheds هم که دارنده گواهی نامه سطح CMT  میباشد، در توییتر خود اعلام کرد که انتظار دارد قیمت در بالای 42 هزار دلار تثبیت بشود.”

وی گفت:

“سؤال مهمی که در این میان ذهن همه را به خود مشغول کرده این است که “آیا این اصلاح 27 درصدی برای شروع روند صعودی دیگری کافیست یا خیر.” البته در حال حاضر انتظار رنج قیمت محدودتری را داریم و به احتمال زیاد قیمت رنج میشود.”

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x