تحلیل قیمت بایننس کوین 15 تیر 1400
0

تحلیل قیمت بایننس کوین 15 تیر 1400

بازدید : 1549

گزیده خبر:

بایننس کوین 15 تیر 1400 در حال حاضر در زیر نقطه 321.09 دلار است و در انتظار اصلاح است. Barclays انگلیس پس از اخطار صادر شده توسط FCA از انتقال به Binance جلوگیری می کنیم. BNB احتمالاً قبل از رسیدن به 361.75 دلار 21٪ افزایش می یابد.

قیمت Binance Coin محدوده تثبیت خود را محدود تر کرده است و این نشان می دهد که یک حرکت عظیم در راه است. با این حال، ممکن است یک ریزش جزئی قبل از اینکه BNB صعود کند، اتفاق بیفتد.

ممنوعیت بانک Barclays

روز دوشنبه، Barclays در بیانیه ای اعلام کرد که در حال تماس با مشتریان خود است که قبلاً وجهی را به Binance ، یکی از بزرگترین صرافی های دیجیتال در جهان منتقل کرده اند. بانک ذکر کرد که آنها برای حفظ پول مشتریان، راه های پرداختی به Binance را متوقف می کنند.

این تصمیم از طرف بانک انگلیس پس از آن که سازمان راهبرد مالی (FCA) در تاریخ 26 ژوئن اخطاریه ای مبنی بر اینکه Binance بدون اخذ مجوزهای لازم فعالیت میکند صادر کرد، گرفته شد.

مطلب مفید:فعالیت صرافی بایننس در انگلستان ممنوع شد

از آنجا که این اخطار به Binance Markets Limited صادر شد، صرافی بایننس تصمیم گرفت به فعالیت خود ادامه دهد.

مشتریان این صرافی نظرات خود را در مورد تصمیم اخیر بانک بیان کردند. یکی از کاربران Binance اضافه کرد:

«اوه واقعا! فکر می کنم من به اندازه کافی بزرگ شده ام که تصمیم بگیرم کجا پولم را خرج کنم. زمان تغییر بانک رسیده.»

مطلب مفید:هشدار FCA تاثیری بر فعالیت بایننس در انگلستان ندارد

تحلیل قیمت بایننس کوین 15 تیر 1400

Binance Coin در حال حاضر فقط در سطح 50٪ فیبوناچی اصلاحی با قیمت 321.09 دلار معامله می شود. با توجه به ساختار فعلی بازار، احتمال رد این مانع وجود دارد. بنابراین ، سرمایه گذاران می توانند انتظار داشته باشند که BNB قبل از شروع روند صعودی ، در سطح 298.48 دلار یا 270.06 دلار به سمت سطح پشتیبانی ریزش کند.

این احتمال وجود دارد که قیمت بایننس کوین به 263.53 دلار برسد. افزایش فشار خرید از هر یک از موانع حمایتی ذکر شده، احتمالاً BNB را وادار میکند تا ابتدا از 321.09 دلار و پس از آن 345.71 دلار و 361.75 دلار گذر کند. این حرکت 21٪ صعود از سطح 298.48 دلار را نشان می دهد.

تحلیل قیمت بایننس کوین
نمودار چهار ساعته BNB/USDT

اگرچه احتمال صعودی وجود دارد، شکسته شدن سطح پشتیبانی در 263.53 ، دیدگاه صعودی را بی اعتبار می کند. در چنین حالتی ، قیمت BNB ممکن است به 250.36 دلار کاهش یابد.

سرمایه گذاران باید توجه داشته باشند که BNB ممکن است به نوسان 22 ژوئن در 224.84 دلار برسد.


این تحلیل قیمت صرفاْ ترجمه‌ای از وب‌سایت fxstreet است و بیانگر نظر تیم فکت کوینز و همچنین پیشنهادی مبنی بر خرید نیست. سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال ریسک و خطر خاص خود را دارد. لذا با آگاهی از تمامی خطرات به این بازار وارد شوید.

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x