مدیرعامل ریپل به دنبال اسناد بایننس برای استفاده در دادگاه علیه کمیسیون بورس
0

مدیرعامل ریپل به دنبال اسناد بایننس برای استفاده در دادگاه علیه کمیسیون بورس

بازدید : 1539

فکت کوینز: به نظر می‌رسد پای صرافی بایننس نیز به دادگاه ریپل و کمیسیون بورس آمریکا باز شده باشد. پرونده‌ای که دسامبر سال گذشته شروع شد و همچنان بدون نتیجه باقی مانده است. در آخرین اخبار مرتبط با دادگاه ریپل، مدیرعامل این شرکت به دنبال جمع‌آوری اطلاعات مرتبط با توکن XRP از صرافی بایننس است.

آیا پای بایننس به دادگاه ریپل و کمیسیون بورس کشیده خواهد شد؟

به گزارش بلاکچین نیوز و بر اساس اسناد دادگاهی ثبت‌شده در روز دوشنبه در منطقه جنوبی نیویورک، وکلای گارلینگهاوس به دنبال درخواست از بایننس مبنی برای ارائه شواهدی برای فروش توکن های XRP هستند.

با استناد به کنوانسیون لاهه، وکلای مدیرعامل ریپل از دادگاه خواسته‌اند تا با ارسال نامه‌ای به مقامات جزیره کیمن، از همتایان خود بخواهند تا دستور دهند اسناد مربوط به بایننس که می‌تواند به طی شدن روند قانونی پرونده کمک کند را تحویل دهند.

بر اساس جزئیات دادگاه، گارلینگهاوس به دنبال اثبات این موضوع است که فروش XRP به دست وی و شرکت ریپل در خارج از آمریکا صورت گرفته است و قوانین نقض نشده‌اند.

در درخواست وکلای گارلینگهاوس چنین نوشته شده است:

«همانطور که کمیسیون بورس می‌داند، بخش عمده‌ای از فروش توکن XRP توسط آقای گارلینگهاوس در پلتفرم‌های معاملاتی خارج از آمریکا صورت گرفته است. موضوعی که آقای گارلینگهاوس به دنبال آن است اثبات این موضوع است که ادعاهای کمیسیون بورس در آمریکا صورت نگرفته ولی در دادگاه آمده است.»

بیشتر بخوانید: نبرد حقوقی ریپل و کمیسیون بورس احتمالاً تا سال 2022 ادامه خواهد یافت

در صورتی که این اسناد جمع‌آوری شوند، ممکن است به مشخص شدن ادعای کمیسیون بورس مبنی بر اوراق بهادار بودن XRP کمک کند. البته بایننس مشکلات خود را در حال حاضر با نهادهای نظارتی در سرتاسر جهان دارد و تاکنون هیچ‌گونه اظهار نظری راجع به درخواست گارلینگهاوس نداشته است و به نظر می‌رسد که تمایلی به درگیر شدن در این پرونده نداشته باشد.

فرایند کشف شواهد پرونده ریپل و کمیسیون بورس پیش از محاکمه 15 اکتبر به پایان خواهد رسید.

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x