ریپل پیروزی دیگری را در دادگاه مقابل کمیسیون بورس به دست آورد
0

ریپل پیروزی دیگری را در دادگاه مقابل کمیسیون بورس به دست آورد

بازدید : 1317

گزیده خبر:

شرکت بلاک چینی ریپل، یک پیروزی دیگر به کارنامه موفقیت‌های خود در دادگاه علیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا اضافه کرد. به گزارش یوتودی، کمیسیون بورس آمریکا حق دسترسی به مشاوره‌های حقوقی به شرکت ریپل در رابطه با وضعیت قانونی XRP و اینکه آیا این توکن اوراق بهادار بوده است یا خیر را نخواهد داشت.

رد درخواست کمیسیون بورس

اخیراً این کمیسیون از دادگاه درخواست کرد تا با بررسی اسناد مشاوره حقوقی شرکت ریپل، متوجه شود که آیا این شرکت در رابطه با وضعیت قانونی عرضه توکن XRP به عنوان اوراق بهادار مشاوره‌ای دریافت کرده بودند یا خیر.

این کمیسیون معتقد است فهمیدن این موضوع که شرکت ریپل از وضعیت قانونی و حقوقی عرضه توکن XRP اطلاع داشته می‌تواند به روند پیگیری این پرونده و مشخص شدن نتیجه نهایی کمک کند.

در سمت مقابل برای جلوگیری از این کار، ریپل مدعی شد که این اسناد تحت حق قانونی وکیل-مشتری نگهداری می‌شوند.

بااین‌حال، سارا نتبورن قاضی پرونده ریپل، درخواست کمیسیون بورس را برای هرگونه دستیابی به مشاوره‌های حقوقی ریپل در رابطه با وضعیت نظارتی XRP را رد کرد.

این تصمیم دادگاه، به‌نوعی دفاعیه ریپل مبنی بر اینکه کمیسیون بورس به شرکت ریپل و همچنین سایر فعالان بازار در رابطه با اوراق بهادار بودن XRP هشدار نداده است را تقویت می‌کند.

همان‌طور که قبلاً گزارش دادیم، در جریان کنفرانس تلفنی 21 مه، خورخه تنیرو وکیل دادگستری در رابطه با دخالت‌های اضافی در این پرونده و عدم تبعیت ریپل از مشاوره حقوقی وکلای خود، اظهار داشت که در صورت عدم پیروی این شرکت از وکلای خود، بازی قطعاً تمام خواهد شد.

بااین‌حال، قاضی دادگه معتقد است که هیچ موضعی در برابر قابل دفاع بودن یا نبودن دفاعیه ریپل ندارد.

در اواخر ماه آوریل، کمیسیون بورس با استناد به اقدامات اجرایی بی‌شمار، درخواست ریپل از دادگاه را از نظر قانونی نادرست توصیف کرد.

بر اساس حکم دادگاه، اگر ریپل همچنان به این دفاعیه ادامه دهد، کمیسیون می‌تواند درخواست خود را تمدید کند.

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x