آینده بیت کوین چه خواهد شد؟ بیت کوین 250 هزار دلاری!!!!

آینده بیت کوین چه خواهد شد؟ بیت کوین 250 هزار دلاری!!!!
0
بازدید : 2283

گزیده خبر:

 • طبق داده های اندیکاتور نشانگر اوج های بلند مدت بیتکوین (MVRV )، این رمزارز پیشرو میتواند تا 250 هزار دلار رشد کند. این امر بدان معنیست که از همین نقطه 4.4 برابر میشود.

کمپانی Glassnode با ارائه گزارشاتی که بر داده های اندیکاتور MVRV  مبتنیست، روند صعودی بیتکوین را ادامه دار دانسته و ارزشی بالغ بر 4 برابر ارزش کنونی آن را محتمل دانسته. البته افزایش فعالیت در شبکه را هم پیش بینی کرده . چرا که حساب های بیشتر از 0.01 به اوج رسیده اند.

بیت کوین 250 هزار دلاری یا بیشتر؟

چند ماهیست که ارز دیجیتال پیشرو بازار در یک روند صعودی قرار گرفته. روی هم رفته از اوایل اکتبر تا کنون قیمت بیت کوین 6 برا بر شده و هم اکنون در حدود 60 هزار دلار معامله میشود.علیرغم این افزایش چشمگیری که در زمان بسیار کوتاهی هم اتفاق افتاده، گزارشات Glassnode  حاکی از این است که این روند میتواند ادامه دار باشد و قیمت بیتکوین را به عددی 6 رقمی برساند.

 داده های اندیکاتور MVRV درباره بیت کوین

به گفته این شرکت ، اندیکاتور MVRV  ، که فقط UTXO ها را با طول عمر حداقل 155 روز در نظر می گیرد، نشانه ی خوبی برای بالا رفتن قیمت بیتکوین است.

نسبت MVRV اندازه گیری ارزش بازار بیتکوین نسبت به ارزش تحقق یافته آن را نشان میدهد. یا بهتر است بگوییم تفاوت بین قیمت فعلی یک ارز و میانگین قیمتی که خریداری شده را نشان می دهد.این اندیکاتور در حال حاضر در زیر ناحیه ی قرمز( بالای 20) قرار دارد. روند بیت کوین در سال 2017 همد چنین وضعیتی داشت. در آن زمان بیتکوین در حدود 4،500 دلار معامله میشد و MVRV هم د رهمین نقط قرار داشت.از همانجا بیت کوین 4 برابر شد و در دسامبر خودش را به 20 هزار دلار رساند.

آیا همین سناریو دوباره تکرار خواهد شد؟ اگر چنین اتفاقی بیفتد قیمت بیتکوین به 250 هزار دلار خواهد رسید.حجم بازار آن به 4.7 تریلیون میرسد ، که این رقم 2 برابر بیشتر از حجم بازار Apple است.

بیت کوین 250 هزار دلاری
اندیکاتور MVRV ( سرمایه گذاران بلند مدت . منبع: Glassnode

اگرچه این تفکر خیلی خوشبینانه است اما بد نیست بدانید که این نظر اکثر طرفداران این رمزارز است.به عنوان مثال مکس کیزر یکی از کسانیست که بارها تأکید کرده است در سال 2021 شاهد بیت کوین 220 هزار دلاری خواهیم بود. https://bloodbornecertification.com/ buy modafinil brisbane

اوج فعالیت در شبکه بیت کوین

جدا از اینکه قیمت بیتکوین به اوج های جدیدی رسیده، فعالیت در شبکه هم شدت گرفته است.تعداد آدرس های بیت کوین کم حجمی که در روند نزولی بازار سال 2018 ، افت چشمگیری داشتند هم به اوج جدیدی رسیده.( بیش از 36،700،000 )

بیت کوین 250 هزار دلاری
تعداد آدرس های به غیر از صفر بیت کوین

به علاوه ارزش حساب هایی هم که حداقل 0.01 بیتکوین داشته اند،طبق قیمت امروز به 590 دلار رسیده. اطلاعات جامع تر Glassnode نشان می دهد که تعداد چنین کیف پول هایی در حال حاضر بیش از 8،900،000 است.

بیت کوین 250 هزار دلاری
تعداد آدرس های بیش از 0.01 بیت کوین

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x