تحلیل قیمت بیت کوین، اتریوم، ریپل تاریخ 10 تیر
0

تحلیل قیمت بیت کوین، اتریوم، ریپل تاریخ 10 تیر

بازدید : 1564

گزیده خبر:

بازار ارزهای دیجیتال ماه ژوئیه را با روند نزولی آغاز کرد طبق تحلیل قیمت بیت کوین، اتریوم، ریپل. چه زمانی بازار خرسی به پایان می رسد؟

بازار ارزهای دیجیتال ماه ژوئیه را با روند نزولی شدیدی آغاز کرد، در این زمان بیشتر کوین ها در منطقه قرمز قرار داشتند.

 

تحلیل قیمت: ارزش بازار ارزها
ارزش بازار ارزها

تحلیل قیمت بیت کوین

صبح دیروز، قیمت بیت کوین (BTC) روند نزولی خود را ادامه داد و به مرز پایین رنج sideway که در اوایل هفته جاری تشکیل شده بود، بازگشت.

این کانال sideway در یک بازه زمانی کوتاه مدت نیز به وضوح قابل مشاهده است. مرز پایین آن (34000 دلار) روند نزولی دیروز را متوقف کرد در ادامه خریداران سعی در بازیابی قیمت داشتند، اما در پایان روز آنها نتوانستند جفت ارز BTC/USD را از این رنج خارج کنند.

تحلیل قیمت بیتکوین
نمودار BTC/USD

در این حالت ، احتمال زیادی برای مشاهده افت به 32000 دلار وجود دارد. بیت کوین در حال حاضر با قیمت 33,635 دلار معامله می شود.

مطلب مفید: جهت اطلاع از قیمت لحظه ای بیت کوین کلیک کنید

اتریوم

صبح دیروز، قیمت اتریوم (ETH) در حدود مرز 2100 دلار متوقف شد و خریداران سعی در بازگرداندن این جفت ارز داشتند. اما در پایان روز قیمت توانست به خط اندیکاتور POC در سطح 2330 دلار نزدیک شود. با این حال اتریوم نتوانست این سطح را تست کند.

تحلیل قیمت اتریوم
نمودار ETH/USD

امروز صبح، این جفت ارز از اوج محلی خود برگشت و ممکن است تا سطح حمایت دیروز بالغ بر 2100 دلار افت کند. اگر خریداران نتوانند مقاومت کنند و قیمت را بهبود بخشند، ممکن است اتریوم به زیر سطح روانشناختی 2000 دلار ریزش کند.

اتریوم در حال حاضر با قیمت 2،127 دلار معامله می شود.

مطلب مفید: جهت اطلاع از قیمت لحظه ای اتریوم کلیک کنید

ریپل

قیمت XRP روز گذشته شاهد کمترین قیمت روزانه خود در 0.648 دلار بود . خریداران سعی کردند از این فرصت استفاده کننده و قیمت را به سطح 0.70 دلار برگردانند، اما نتوانستند به سطوح بالاتر دست پیدا کنند.

ریپل
نمودار XRP/USD

اکنون شاهد بازگشت قیمت به سطح متوسط ​​قیمت ها هستیم. اگر 55 میانگین متحرک نمیایی چهار ساعته بتواند فشار فروش را تحمل کند، قیمت XRP می تواند بالاتر از سطح 0.70 دلار قرار گیرد. در غیر این صورت، ممکن است جفت XRP/USD به مرز بالایی کانال نزولی بازگردند.

XRP در حال حاضر با 0.664333 دلار معامله می شود.

مطلب مفید: جهت اطلاع از قیمت لحظه ای ریپل کلیک کنید


این تحلیل قیمت صرفاْ ترجمه‌ای از  وب‌سایت U.today است و بیانگر نظر تیم فکت کوینز و همچنین پیشنهادی مبنی بر خرید نیست. سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال ریسک و خطر خاص خود را دارد. لذا با آگاهی از تمامی خطرات به این بازار وارد شوید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x