افزایش هش ریت بیتکوین
0

افزایش هش ریت بیتکوین

بازدید : 105

گزیده خبر:

  • با نزدیک شدن قیمت BTC به 37 هزار دلار ، نرخ هش شبکه بیت کوین به بالاترین مقدار خود رسید.
  • بر اساس داده های سایت Blockchain.com ، میانگین هفت روزه هش ریت بیت کوین در حال حاضر در حدود 148 اگزاهش در ثانیه( EH / s ) است.

نرخ هش شبکه بالاترین رقم جدیدی را ثبت کرده. و در پی آن قیمت بیت کوین (BTC) تنها معیاری نخواهد بود که با رکورد جدیدی روبرو میشود. هش ریت نشان دهنده قدرت محاسباتی مصرف شده توسط ماینرها در هر ثانیه برای حفظ امنیت شبکه میباشد.

هش ریت
هش ریت بیتکوین منبع: Blockchain.com

Glassnode، طی توییتی در تاریخ 1 ژانویه اظهار داشت که بیت کوین در دسامبر 2020 بیشترین میانگین نرخ هش ماهانه خود را ( 136 EH / s) ثبت کرده است.

” هش ریت ماه دسامبر (136 EH/s) بالاترین مقدار در تاریخ بیت کوین بوده است.”

 هش ریت بیتکوین قبل از نوامبر 2020

رشد هش فعلی با روند مشاهده شده از ابتدای نوامبر 2020 مطابقت دارد. این روند صعودی هش ریت دقیقاً با شروع روند صعودی قیمت بیت کوین مصادف شده است.

در آن زمان ، شبکه در حال بهبود ریزش شدیدی بود که بخاطر مهاجرت فصلی ماینرهای چینی در پایان فصل بارانی شهر سیچوان اتفاق افتاده بود.بر اساس ارقام منتشر شده توسط سایت Blockchain.com ، قبل از آن زمان ، نرخ هش بیت کوین، در بیشترین میانگین هفت روزه خود (146 EH /s) قرار داشت.

**اگر روند افزایش نرخ هش فعلی ادامه پیدا کند،  شبکه برای دوره بعدی باید سختی را بالاتر از 10 درصد تنظیم کند.که احتمالاً این اقدام روز شنبه صورت میگیرد.

افزایش نرخ هش تنها یک نمونه از پیشرفت های بی وقفه در زیرساخت شبکه بیت کوین است. سایر معیارها مانند مصرف و فعالیت در شبکه نیز در حال افزایش هستند.

طبق اطلاعات Coin Metrics ، تعداد آدرسهای فعال در شبکه بیت کوین به بالاترین مقدار خود رسیده است.  1.19 میلیون آدرس فعال ، که قبلاً تنها در بازار پررونق دسامبر 2017 ثبت شده بود. از آنجایی که بیت کوین در اوایل ماه اکتبر مرز 10،000 دلار را شکست ، روند افزایش شدید قیمت خود را ادامه می دهد.

در زمان انتشار این خبر:

بیتکوین،بزرگترین رمزارز شناخته شده از نظر حجم بازار، رکورد جدیدی را بالای 37،000 دلار ثبت کرده است.

 

0
0
برای اینکه به فکت این مقاله کمک کنید روی دکمه زیر کلیک کنید و تا افراد بیشتری آن را دنبال کنند
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
محل تبلیغ
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x