شاخص تغییر موقعیت دارندگان طولانی مدت بیت کوین رشد کرد
0

شاخص تغییر موقعیت دارندگان طولانی مدت بیت کوین رشد کرد

بازدید : 1347

فکت کوینز: به گفته پلتفرم آماری گلاسنود، شاخص تغییر موقعیت دارندگان طولانی مدت بیت کوین که تغییرات دارایی این دسته از سرمایه‌گذاران را رصد می‌کند اخیراً رشد قابل‌توجهی داشته و به اوج یک ماهه خود رسیده است. این معیار اکنون به 24906171 واحد رسیده که به عقیده گلاسنود، نشانه خوبی برای بازار محسوب می‌شود.

در کنار رشد شاخص تغییر موقعیت دارندگان طولانی مدت بیت کوین، تعداد کوین‌هایی که آخرین بار بیش از ده سال پیش جابجا شده‌اند به رکورد جدیدی رسیده است.

رشد شاخص تغییر موقعیت دارندگان طولانی مدت بیت کوین

به گزارش یوتودی، شاخص Bitcoin HODLer Net Position Change index تغییر موقعیت سرمایه‌گذاران طولانی مدت بیت کوین را به صورت ماهانه دنبال می‌کند. زمانی که این شاخص افت کند نشانگر این است که هولدرهای طولانی مدت مشغول فروش و کسب سود هستند. برعکس زمانی که این شاخص رشد کند می‌توان متوجه شد که سرمایه‌گذاران طولانی مدت در حال باز کردن موقعیت‌های جدیدی در بازار بیت کوین هستند.

بیشتر بخوانید: پلن بی: روند قیمت BTC در ماه های آینده برای رسیدن به 100000 دلار حیاتی است

رشد تعداد کوین‌های قدیمی بیت کوین

همزمان با تغییر در موقعیت هولدرهای طولانی مدت، گلاسنود از ورود سرمایه‌گذاران جدید به بازار بیت کوین پرده برداشت. به گفته این پلتفرم آماری، تعداد آدرس‌های منحصربه‌فرد غیر صفر اکنون به 38241875 آدرس رسیده که بالاترین سطح در یک ماه اخیر محسوب می‌شود.

بیشتر بخوانید: رشد شاخص های دیفای همزمان با 82 میلیارد دلاری شدن ارزش قفل‌شده در آن

در توییت دیگری، گلاسنود از افزایش کوین‌هایی با قدمت بیش از ده سال پرده برداشت. به گفته این پلتفرم آماری، تعداد بیت کوین‌هایی که بیش از ده سال از جابجایی آنها می‌گذرد به 2300284993 واحد بیت کوین رسیده که رکوردی جدید محسوب می‌شود و با قیمت‌های کنونی، بیش از 112.3 میلیارد دلار ارزش دارد.

برای اطلاع از آخرین اخبار ارزهای دیجیتال با فکت کوینز همراه باشید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x