پیش بینی و تحلیل دوج کوین و شیبا اینو تاریخ 5 اردیبهشت 1401

بازدید : 120

فکت کوینز: تحلیل دوج کوین تاریخ 5 اردیبهشت نشان می‌دهد که این میم کوین همزمان با شکست خط حمایتی خود وارد ناحیه نزولی شده است. ضعف کلی بازار کریپتو در روزهای اخیر را می‌توان به سقوط قیمت بیت کوین به زیر 40000 دلار و همچنین رفتارهای بلاتکلیف گونه در میان سرمایه گذاران نسبت داد. در این میان ارزش کل بازار نیز با کاهشی 0.2 درصدی به 1.93 تریلیون دلار رسید.

بنابر نمودار دوج کوین تاریخ 5 اردیبهشت، در شبانه روز گذشته، این ارز 2 % و در هفته گذشته حدود 8 % از ارزش خود را از دست داد. این میم کوین با مقاومت سنگین سقف قیمتی اخیر مواجه شده است و خریداران نیز با ورود نکردن باعث افزایش فشار فروش و سقوط بیشتر قیمت دوج کوین شده‌اند. کاهش متوالی فشار خرید در این ارز باعث شده تا حمایت اخیر دوج نیز از دست برود و اکنون شاهد حرکت این میم کوین به سمت کف های پایین تر باشیم.

تحلیل نمودار 4 ساعته دوج کوین تاریخ 5 اردیبهشت

نمودار دوج کوین 5 اردیبهشت

تحلیل دوج کوین تاریخ 5 اردیبهشت نشان می‌دهد که قیمت در محدوده 0.1324 دلاری در حال معامله بود و در زمان نگارش این مطلب حمایت 0.1345 دلاری خود را نیز از دست داده بود. قیمت دوج مدتی است که در یک روند و کانال نزولی در حال معامله است که برای این میم کوین و سرمایه گذارانش نکته مثبتی نیست.

ادامه یافتن سقوط دوج می‌تواند قیمت آن را به 0.1279 دلار برساند. اگر دوج در حفظ سطح حمایتی خود نا موفق عمل کند شاهد سقوط گسترده تر و حرکت به سمت 0.119 دلار نیز خواهیم بود. حجم معاملاتی قرمز بوده و کندل نیز نسبت به کندل های گذشته کوچک تر بوده تا شاهد افزایش فشار فروش در بازار باشیم.

بنابر تحلیل دوج کوین تاریخ 5 اردیبهشت، اولین مقاومت این میم کوین در محدوده 0.1537 دلاری قرار دارد که خریداران در این سطح ممکن است با دفاع سنگین فروشندگان مواجه شوند. مقاومت کلیدی و مهم بعدی دوج کوین نیز در محدوده 0.16 دلاری قرار دارد.

تحلیل دوج کوین 5 اردیبهشت

قیمت دوج کوین مدتی است که زیر میانگین 20 روزه در حال معامله است که خود علتی برای افزایش فشار فروش در بازار است. فروشندگان قیمت دوج در بازار را متناسب با خط میانگین 20 روزه حرکت می‌دهند. یک حرکت قدرتمند از سمت خریداران می‌تواند به صورت مقطعی باعث رشد و از دست رفتن کنترل فروشندگان شود.

RSI دوج کوین در محدوده زیر 50 قرار گرفته است و نشان دهنده خروج خریدران از بازار است. گفتنی است که در زمان نگارش این مطلب دوج در محدوده اشباع فروش و پایین تر از ارزش اصلی خود قرار گرفته است. در صورت ادامه یافتن این اتفاق شاهد حرکت دوج به سمت حمایت بعدی خواهیم بود.

اسیلاتور AO دوج کوین 5 اردیبهشت

اسیلاتور Awesome نشان دهنده جو قیمتی دوج کوین است و در حال حاضر بیانگر جو منفی برای این میم کوین است. شاهد هیستوگرام قرمز رنگ این اسیلاتور زیر محدوده میانی هستیم که نشان دهنده نزولی بودن و جو منفی برای قیمت دوج کوین است. اندیکاتور پارابولیک سار (SAR) نیز که به شناخت روند کنونی کمک می‌کند نیز نشان دهنده حرکت نزولی دوج کوین در زمان نگارش این مطلب است.

مطلب مفید: هر آنچه باید در مورد جزئیات هاردفورک واسیل (HFC) بدانید

تحلیل شیبا اینو

تحلیل شیبا اینو تاریخ 5 اردیبهشت نشان می‌دهد که قیمت این ارز هفته گذشته و در پی اخبار لیست شدن در پلتفرم معاملاتی رابین هود با رشدی 35 درصدی همراه شد. شیبا اکنون در حال تثبیت قیمت خود است و مدتی است که در محدوده رنج و میان 0.000030 و 0.000020 دلاری در حال نوسان است. در شبانه روز گذشته 2 % و در هفته گذشته شیبا اینو 7 % از ارزش خود را از دست داد.  

تحلیل نمودار روزانه شیبا اینو

نمودار شیبا اینو

در زمان نگارش این مطلب قیمت شیبا اینو در محدوده 0.00002369 دلاری قرار گرفته است و مدتی است که در یک روند خنثی به سر می‌برد. خریداران تصمیم گرفته‌اند که در کوتاه مدت از بازار خارج شده و به همین دلیل شاهد نشانه های نزولی در بازار هستیم. با این حال نمودار شیبا چیز دیگری نشان می‌دهد و الگوهای صعودی در آن شکل گرفته است.

نمودار شیبا اینو نشان دهنده الگوی آدم و حوا برای 109 امین روز متوالی است. گفتنی است که این الگوی تکنیکالی صعودی در نظر گرفته می‌شود. شکل مثلث مانندی که در نمودار شیبا دو دره تشکیل داده است آدم و شکل نیمه دایره ای در نمودار نیز با نام حوا شناخته می‌شود. بنابر این الگو انتظار می‌رود که شیبا در 0.00003289 دلار الگو را تکمیل کند و سپس با 60 % افزایش قیمت به سمت هدف 0.00004436 دلاری حرکت کند. در صورت سقوط قیمت از سطح کنونی حمایت شیبا 0.0000208 دلار خواهد بود.

تحلیل شیبا تاریخ 5 اردیبهشت

بنابر تحلیل شیبا اینو تاریخ 5 اردیبهشت، روند خنثی ادامه دار شیبا باعث شده تا خریداران در دو راهی هولد کردن یا فروختن دارایی قرار گیرند. همانطور که در نمودار بالا مشخص است، قدرت خریداران در طول هفته اخیر به شدت کاهش یافته است. احتمال دارد که قیمت شیبا اینو در ادامه سطح کنونی را از دست بدهد و شاهد حرکت آن به سمت کف قیمتی بعدی باشیم.

RSI شیبا در محدوده 40 قرار دارد و به زودی وارد منطقه اشباع فروش خواهد شد. در صورت رخ دادن چنین اتفاقی ممکن است سقوط بیشتر شیبا را نیز شاهد باشیم. اندیکاتوری که نشان دهنده سرمایه ورودی و خروجی به یک ارز است بیانگر آن است که سرمایه خارج شده از شیبا اینو بسیار بیشتر از سرمایه ورود ی به این ارز بوده است.

اسیلاتور AO

نمودار شیبا تاریخ 5 اردیبهشت نشان دهنده حرکت قیمت زیر میانگین 20 روزه در هفته گذشته است. فروشندگان کنترل بازار را در دست گرفته و قیمت را به دلخواه خود حرکت می‌دهند.  اسیلاتور Awesome در نمودار شیبا نیز مانند دوج کوین در حال حرکت است و بیانگر رفتار نزولی قیمت است. با این حال بازگشت سریع خریداران به بازار می‌تواند شیبا را از روند تثبیتی و خنثی خارج کرده و باعث صعود دوباره این میم کوین شود.

این تحلیل صرفاْ ترجمه‌ای از وبسایت newsbtc است و بیانگر نظر تیم فکت کوینز و همچنین پیشنهادی مبنی بر خرید یا فروش نیست. سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال ریسک و خطر خاص خود را دارد. لذا با آگاهی از تمامی خطرات به این بازار وارد شوید.

برای اطلاع از آخرین اخبار ارزهای دیجیتال با فکت کوینز همراه باشید.

0
0
برای اینکه به فکت این مقاله کمک کنید روی دکمه زیر کلیک کنید و تا افراد بیشتری آن را دنبال کنند
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
محل تبلیغ
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x