توسعه دهنگان کاردانو توکن جدیدی را معرفی می کنند، NFTA چیست؟
0

توسعه دهنگان کاردانو توکن جدیدی را معرفی می کنند، NFTA چیست؟

بازدید : 1511

فکت کوینز: کمپانی IOHK و بنیاد کاردانو ده NFTA به مشارکت کنندگان کاردانو اهدا کردند. توکن های غیرقابل تعویض قدردانی (NFTA) برای اولین برا توسط کاردانو معرفی شده اند. این توکن ها به منظور قدردانی از کاربران متعهد به آنها اهدا شده است.

انتشار NFTA بر بستر کاردانو

طبق گزارش یوتودی به نقل از اطلاعیه رسمی بنیاد کاردانو، آنها راه اندازی وب سایت توسعه دهندگان کاردانو (ADA) را به روشی غیر معمول جشن می گیرند. بنیاد کاردانو در جدیدترین نوآوری خود در دیفای، از راه اندازی پورتال توسعه دهندگان خود با هدف جذب توسعه دهندگان به شبکه و کاهش موانع ورود آنها خبر می دهد.

اولین توکن های غیرقابل تعویض قدردانی (NFTA) به 10 نفر ازعلاقه مندان کاردانو (ADA) که در پیشرفت این بلاک چین کمک کرده اند، اهدا خواهد شد. توکن های جدید مطابق با استاندارد متادیتا CIP 721، ضرب میشوند. و یک طرح متمرکز برNFTها هستند که برای بهبود شبکه کاردانو در نظر گرفته شده اند.

این طرح به کاربران امکان میدهد متادیتاها را به توکن های کاردانو وصل کنند تا اطلاعات در بلاک چین ذخیره شود. کیف پول رسمی بنیاد کاردانو برای اطمینان از صحت اعتبار این توکن ها و متادیتای آنها، به تراکنش ها جازه می‌دهد که آنها را ضرب کنند.

مطلب مفید: NFT چیست؟ ساخت NFT چگونه است؟

تفاوت اصلی توکن های اتریوم و کاردانو

فرآیند ضرب توکن را می توان با یک کد QR تأیید کرد که همه را به اکسپلورر بلاک چین کاردانو می فرستد. همچنین، می توان توکن ها را از طریق صفحه رسمی NFTA Foundation Cardano بررسی کرد.

توسعه دهندگان کاردانو (ADA) تأکید دارند که NFTA و همه توکن های کاردانو به شیوه ای متفاوت از اتریوم ضرب می شوند. توکن های کاردانو مشابه ADA ضرب می شوند، بدین معنی که این فرآیند شامل قراردادهای هوشمند نمی شود. بعلاوه قابل ذکر است که آخرین بروزرسانی هارد فورک آلونزو قراردادهای هوشمند را در اختیار کاربران قرار میدهد.

بیشتر بخوانید: توکن سوزی ناشی از هارد فورک لندن در شبکه اتریوم صد میلیون دلاری شد

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x