تعداد تراکنش پردازش شده در بلاکچین کاردانو به 30 میلیون رسید
0

تعداد تراکنش پردازش شده در بلاکچین کاردانو به 30 میلیون رسید

بازدید : 810

فکت کوینز: تنها کمی بعد از 1000 تایی شدن قراردادهای هوشمند بر بستر کاردانو برای اولین بار، این شبکه به دستاورد مهم دیگری نیز دست یافت و تعداد تراکنش های پردازش شده در این شبکه از 30 میلیون عبور کرد. بر اساس داده های بلاک چین کاردانو که در Google Data Studio منتشر شده است، با 150 تا 200 هزار آدرس فعال روزانه در این شبکه، اخیرا تراکنش های پردازش شده کاردانو از مرز 30 میلیون عبور کرده است.

گفتنی است که تنها در 8 روز ابتدایی ماه فوریه تعداد تراکنش های شبکه کاردانو نزدیک به 900 هزار عدد افزایش داشته است.

تراکنش های کاردانو

قیمت کاردانو سال گذشته و در پی هارد فورک آلونزو رشد بسیار خوبی را تجربه کرد. این هارد فورک باعث اضافه شدن قابلیت قراردادهای هوشمند به بلاک چین کاردانو شد تا این شبکه بتواند در این زمینه با شبکه هایی مانند اتریوم، سولانا و زنجیره هوشمند بایننس رقابت کند.

لازم به ذکر است که هارد فورک آلونزو متعلق به دوره گوگوئن (Goguen) است. این نام از روی جوزف گوگوئن، پروفسور آمریکایی حوزه علوم کامپیوتری در دانشگاه کالیفرنیا و آکسفورد گرفته شده است. دوره گوگوئن یکی از مراحل نقشه راه کاردانو است که پس از فاز شلی (Shelley) قرار دارد و در این دوره بلاک چین کاردانو، به شبکه ای غیرمتمرکز و اعضای جامعه آن نیز به تایید کنندگان بلاک های شبکه تبدیل شدند.

مطلب مفید: کسب درآمد غیر فعال در فانتوم، حتی زمانی که خواب هستید!

با گسترش قرارادادهای هوشمند شاهد ایجاد و رشد بخشی به نام دیفای در بلاک چین کاردانو بودیم که اکنون ارزش کل قفل شده آن  تقریبا 100 میلیون دلار است. گفتنی است که بیشتر سرمایه قفل شده این اکوسیستم در صرافی غیرمتمرکز ساندی سواپ قرار گرفته است.

دستاورد مهم 30 میلیون تراکنش پردازش شده در پی طرح توسعه افزایش سایز 11 درصدی بلاک های این شبکه اتفاق افتاد. گفتنی است که هجوم کاربران به بلاک چین کاردانو در 14 و 15 ژانویه و چند هفته پس از راه اندازی MuesliSwap، اولین برنامه قابل استفاده دیفای در این شبکه رخ داد. این برنامه تنها دو روز پس از راه اندازی اش موفق شد 1 میلیون دلار سرمایه را در خود قفل کند.

برای اطلاع از آخرین اخبار ارزهای دیجیتال با فکت کوینز همراه باشید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
محل تبلیغ
coinex
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x