افزایش تعداد قراردادهای هوشمند کاردانو در کنار رشد تعداد سرمایه‌گذاران؛ سرنوشت ADA چه خواهد شد؟
0

افزایش تعداد قراردادهای هوشمند کاردانو در کنار رشد تعداد سرمایه‌گذاران؛ سرنوشت ADA چه خواهد شد؟

بازدید : 149

فکت کوینز: کاردانو، یکی از بزرگ ترین بلاک چین های اثبات سهام در حوزه کریپتو است و در ماه های اخیر بدون توجه به روند قیمتی توکن بومی خود همواره در حال گسترش اکوسیستم خود در زمینه های مختلف از جمله افزایش قراردادهای هوشمند و ویژگی های نوین و تازه بوده است. اتفاقی که باعث شده تا علیرغم سقوط قیمت ADA سرمایه گذاران خرد و نهنگ ها به دنبال خرید این دارایی ارزشمند باشند.

پس از به روزرسانی بزرگ در ماه سپتامبر سال گذشته، اکوسیستم بلاک چین کاردانو به رشد فوق العاده خود در زمینه به روزرسانی و ویژگی های تازه، علاقه سرمایه گذاران و افزایش تعداد قراردادهای هوشمند ادامه داده است. در این میان پلوتوس، یکی از پلتفرم های قرارداد هوشمند در این شبکه در یک ماه گذشته رشد بسیار خوبی را تجربه کرده است.

بنابر داده های وبسایت Finbold بلاک چین کاردانو در یک ماه گذشته شاهد اضافه شدن 283 قرارداد هوشمند به شبکه خود بوده است تا تعداد کل این قراردادها در کاردانو از 2400 به 2683 ارتقا یابد. به عبارتی دیگر، کاردانو هر هفته مشغول اضافه کردن 70 قرارداد هوشمند به شبکه خود بوده است.

پلوتوس

نمودار بالا نشان دهنده قراردادهای هوشمندی است که در پلتفرم پلوتوس راه اندازی شده‌اند. همانطور که مشخص است پس از به روزرسانی ماه سپتامبر شبکه کاردانو و به عنوان بخشی از رویداد هارد فورک آلونزو این قراردادهای هوشمند برای اولین بار راه اندازی شده‌اند.

دستاوردهای کاردانو تمامی ندارد

توسعه های اخیر در حالی صورت گرفته است که کاردانو خود را برای هارد فورک بعدی یعنی واسیل در ماه ژوئن آماده می‌کند. هدف از این هارد فورک رشد پروتکل و افزایش حجم، نقدینگی و گنجایش پذیری تراکنش های شبکه کاردانو است. در ماه آوریل، کاردانو به دستاوردهای زیادی رسید که مهم ترین آنها اضافه شدن 400 پروژه و 100 کیف پول جدید در شبکه بود و علاوه بر آن تعداد هولدرهای کیف پول های کاردانو نیز از مرز 3 میلیون گذشت.

یکی دیگر از دستاوردهای کاردانو نیز افزایش تعداد هولدرهای توکن بومی شبکه است که در یک ماه گذشته با رشدی 3 درصدی به 52 میلیون آدرس رسیده است.

افزایش علاقه سرمایه گذاران خرد و نهنگ ها به کاردانو

علیرغم سقوط های قیمتی چند وقت اخیر کاردانو به نظر می‌رسد علاقه سرمایه گذاران به این ارز در حال افزایش است و با هر کف قیمتی که در نمودار ایجاد می‌شود افراد بیشتری دست به خرید می‌زنند چرا که از نظرشان این یک دارایی ارزشمند است که پایین تر از قیمت واقعی خود قرار گرفته است.

مطلب مفید: مقایسه اتریوم و سولانا ؛ کدام بلاک‌چین برای ضرب‌کردن NFT بهتر است؟

بنابر داده های IntoTheBlock، در یک هفته گذشته علاقه سرمایه گذاران خرد به کاردانو به شدت افزایش داشته است و تعداد آدرس هایی که کاردانو خود را کمتر از 30 روز نگهداری می‌کنند در 30 روز گذشته رشدی 186 درصدی را تجربه کرده است. این آدرس ها در حال حاضر هولدر بیش از 33.7 میلیارد توکن کاردانو هستند که معادل 36.1 % از موجودی در گردش این ارز است.

علاوه بر سرمایه گذاران خرد، نهنگ ها نیز در حال انباشت کاردانو هستند و در شش روز گذشته بیش از 200 میلیون دلار کاردانو توسط این سرمایه گذاران بزرگ خریداری شده است. این اقدام به نظر در نقطه مقابل فروش دارایی هایشان در 7 ماه گذشته است که منجر به ریزش 60 درصدی قیمت کاردانو نیز شد.

قیمت کاردانو

در همین حین قیمت کاردانو روزهای اخیر را در یک روند نزولی و همانند اکثر رمز ارزهای بازار سپری کرده است. در زمان نگارش این مطلب قیمت کاردانو در محدوده 0.69 دلاری قرار گرفته تا شاهد ریزش 7.1 درصدی در شبانه روز گذشته باشد. ارزش بازار کاردانو نیز در زمان نگارش این خبر 23.39 میلیارد دلار است و این ارز رتبه هشتم برترین رمز ارزهای بازار را به خود اختصاص داده است.

برای اطلاع از آخرین اخبار ارزهای دیجیتال با فکت کوینز همراه باشید.

اگر به دنبال بهترین آموزشگاه آموزش ارز دیجیتال در اصفهان هستید، مجموعه فکت کوینز با ارائه به روزترین آموزش‌ها و تکنیک‌های معاملاتی می‌تواند به شما کمک کند تا با کمترین ریسک و بیشترین اطلاعات وارد این بازار مالی جهانی شوید. فکت کوینز یکی از بهترین مجموعه‌ها برای تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال در اصفهان است و شما با شرکت در دوره ها می توانید تمامی اطلاعات و مهارت‌های مورد نیاز برای فعالیت در حوزه ارزهای دیجیتال را بیاموزید.

0
0
برای اینکه به فکت این مقاله کمک کنید روی دکمه زیر کلیک کنید و تا افراد بیشتری آن را دنبال کنند
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
محل تبلیغ
کوینکس
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x