چارلز هاسکینسون: شبکه آزمایشی هارد فورک آلونزو به خوبی کار می کند
0

چارلز هاسکینسون: شبکه آزمایشی هارد فورک آلونزو به خوبی کار می کند

بازدید : 2058

فکت کوینز: چارلز هاسکینسون اخیرا در ویدیویی جامعه ADA را از آخرین مراحل راه اندازی قراردادهای هوشمند شبکه کاردانو مطلع کرده است. شبکه آزمایشی آلونزو در تاریخ 1 سپتامبر راه اندازی میشود.

شبکه آزمایشی هارد فورک آلونزو

هاسکینسون اظهار داشته آنها طبق برنامه پیش رفته اند و مشغول آماده سازی تست نت نهایی هارد فورک آلونزو هستند. وی همچنین گفت که آنها از این شبکه بر خلاف فاز بنفش Alonzo، برای صرافی های رمزنگاری و سایر شرکت کنندگان استفاده خواهند کرد. این تصمیم در جلسه روز جمعه اتخاذ شده است.

قبلاً توسط سرپرست تحویل بنیاد کاردانو، نایجل همسلی، اعلام شده بود که این شبکه آزمایشی در 1 سپتامبر راه اندازی میشود و اکنون هاسکینسون نیز آن را تأیید کرده است. به گفته چارلز، تا آخر هفته کارهای زیادی باید انجام شود. تیم باید مطمئن شود که همه چیز با آخرین نسخه DB sink و غیره مطابقت دارد.

تا کنون این مدیرعامل، گفت که همه زیرساخت ها سالم به نظر میرسند و تا آخر هفته همه چیز حاضر خواهد بود. از شبکه آزمایشی نهایی Alonzo، تا زمانی که بروزرسانی در 9 سپتامبر ارائه شود، استفاده خواهد شد. بررسی عملکرد دومین بروزرسانی در 12 سپتامبر به پایان میرسد. این تاریخ قبلاً به عنوان تاریخ نهایی راه اندازی قراردادهای هوشمند اعلام شده بود و باعث صعود چشمگیر سومین رمزارز بزرگ، ADA، بوده است.

هاسکینسون گفته بود که آماده سازی ها طبق برنامه پیش میرود و همه چیز خوب به نظر میرسد. به گفته وی تا اینجا، یکسری مشکل پیش آمده که تیم باید آنها را برطرف کند. برخی ازاین باگ ها قبل از راه اندازی شبکه آزمایشی برطرف میشوند و برخی دیگر پس از آن. بنیانگذار کاردانو اظهار داشت: این احتمالا یک سرمایه‌گذاری بدون مشکل است و ما از این بابت بسیار خوشحال هستیم.


جهت اطلاع از آخرین اخبار ارزهای دیجیتال با تیم فکت کوینز همراه باشید:

مطلب مفید: هارد فورک آلونزو (Alonzo) چیست؟

2
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x