همکاری شبکه کاردانو با پروتکل Orion
0

همکاری شبکه کاردانو با پروتکل Orion

بازدید : 1910

گزیده خبر:

  • شبکه ی کاردانو و پروتکل Orion طی همکاری با یکدیگر قصد دارند در جهت مقیاس پذیری محصولات دیفای و NFT ها قدم بردارند.
  • طی این مشارکت، این دو کمپانی مشهور بر روی یک زیرساخت منعطف برای محصولات دیفای و NFTها کار میکنند. بلاک چین شبکه کاردانو که از ارزهای متفاوتی پشتیبانی میکند. قابلیت تعامل پذیری گسترده تری را برای پروتکل Orion به ارمغان خواهد آورد.

IOHK کمپانی پشتیبان شبکه کاردانو با پروتکل Orion به عنوان اولین تأمین کننده اتوماتیک نقدینگی این بلاک چین همکاری خواهد کرد. Orion با جمع آوری نقدینگی از صرافی ها و انتقال آن به یک پلتفرم مشخص دیفای ، یک درگاه غیر متصدیانه ای را برای بازار رمزارزها فراهم کرده است. Orion بعد از مجموعه همکاری هایش با پروتکل های دیگری همچون زنجیره هوشمند بایننس ، Avalanche و Elrond د رپی این مشارکت برآمده است.

شبکه کاردانو در پی این مشارکت میتواند با همه ی بازارهای دیجیتال ارتباط برقرار کند . به گونه ای که کاربران به صورت کاملاً غیر متمرکز قادرند به نقدینگی صرافی های متمرکز دسترسی داشته باشند. همانطور که در بلاگ آنها هم منتشر شده:

توجه اصلی این دو کمپانی بر روی مواردی مثل مقیاس پذیری و زیر ساختهای منعطف برای محصولات دیفای و  حوزه NFT ها متمرکز خواهد بود.

همانطور که در خبرهای قبل هم گفتیم، فرآیند تولید بلاک شبکه کاردانو در تاریخ 31 مارس کاملاً غیر متمرکز شد. جامعه دیفای از مدتها قبل در انتظار تکمیل این پروژه بود. حال شبکه کاردانو با داشتن یک پروتکل چندگانه ، تعامل پذیری، مقیاس پذیری و عملکرد بسیار بهتری خواهد داشت.

متن خبر منتشر شده 

“پروتکل Orion بسیار مفتخر است که در طی این همکاری به اولین تأمین کننده نقدینگی مبتنی بر زیر ساخت قدرتمند و پیشگام شبکه کاردانو تبدیل خواهد شد. ما پایداری و مقیاس پذیری را برای حوزه دیفای و NFT به ارمغان خواهیم آورد. ”

چارلز هاکینسون هم در مصاحبه ویدئویی اخیر خود از همکاری با چندین بازار مختلف برای پشتیبانی از توکن های NFT خبر داده بود. او در این مصاحبه در جواب برخی منتقدین به اینکه کاردانو از قراردادهای هوشمند پشتیبانی نمیکند، به شلوغی شبکه کاردانو علیرغم فقدان قراردادهای هوشمند اشاره کرد.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x