عملکرد بهتر کاردانو نسبت به اتریوم از دیدگاه چارلز هاسکینسون
0

عملکرد بهتر کاردانو نسبت به اتریوم از دیدگاه چارلز هاسکینسون

بازدید : 1344

فکت کوینز: هاسکینسون معتقد است که ثروت ویتالیک بوترین و حمایت شرکت های بزرگ به توسعه اتریوم در سال های آینده کمک میکند.

چارلز هاسکینسون اظهار داشت که پلتفرم محاسباتی غیر متمرکز اتریوم همچنان قوی تر خواهد شد. و اوج آن در پایان سال 2022 یا اوایل 2023 ظهور می کند. با این حال، کاردانو نیز روند روبه رشد دارد و هدف آن ارائه راه حل های بلاک چین به میلیون ها نفر است.

هاسکینسون: ثروت و جوانی ویتالیک بوترین مزایای اتریوم هستند

به گزارش کریپتوپوتیتو بنیانگذار پلتفرم اثبات سهام، کاردانو، چارلز هاسکینسون آینده ای روشن را برای اتریوم پیش بینی میکند. کارآفرین آمریکایی، که در واقع یکی از بنیانگذاران این پروژه است معتقد است :

پیشرفت ETH ادامه خواهد داشت و این ارز تا ابتدای سال 2023 به اوج قیمت خود می رسد. وی معتقد است که بخشی از موفقیت اتریوم بخاطر جوانی و ثروت ویتالیک بوترین حاصل می شود. علاوه بر این، حمایت شرکت های بزرگ و افرادی که سرمایه زیادی دارند نیز برای توسعه مفید خواهد بود.

هاسکینسون همچنین در مورد اقدام کاردانو در اتیوپی، با هدف ایجاد یک شماره شناسایی مبتنی بر بلاک چین و فراهم کردن سیستم ضبط برای پنج میلیون دانش آموز صحبت کرد. او توضیح داد:

این حرکت در حال حاضر بسیار موفقیت آمیز است. و نزدیک به یک میلیون نفر در حال حاضر از این پروژه استقبال کرده اند. علاوه بر این، کاردانو قصد دارد سیستم شناسایی اتیوپی را گسترش دهد.

وی اظهار دارد از پروژه کاردانو یا هر پلتفرم بلاک چین دیگر در کشورهایی که حقوق بشر نادیده گرفته میشود مانند چین و عربستان سعودی سواستفاده خواهد شد. در واقع، دولت ها از این راه حل ها سوء استفاده می کنند. از آنها بر علیه مردم محلی استفاده می کنند.

مطلب مفید: چارلز هاسکینسون (Charles Hoskinson) کیست؟ از اتریوم تا کاردانو

اتریوم بهتر است یا کاردانو

با وجود این پیش بینی خوش بینانه برای اتریوم ، چارلز هاسکینسون همیشه از کاردانو به عنوان راه حل بلاک چین بهتر، در گذشته یاد کرده است. چند ماه پیش، او سه دلیل اصلی برتری پروژه خود نسبت به رقیبش را بیان کرد.

اول، اتریوم فقط می تواند قراردادهای هوشمند را پردازش کند ، در حالی که کاردانو این کار را با مدیریت و کنترل بهتری انجام میدهد. کاردانو همچنین می تواند با فراداده ها و همچنین با تنظیم خودکار عمل کند. این سیستم هویت را نیز به سیستم بلاک چین وارد میکند.

دوم ، کاردانو به عنوان مجموعه ای از پروتکل ها برای ارائه حمایت اقتصادی به میلیاردها نفر، به ویژه در مناطق فقیرنشین ساخته شده است. اتیوپی ، تانزانیا و گرجستان نمونه هایی هستند که این شبکه با دولت های محلی به نفع شهروندانشان همکاری کرده. در مقایسه، او اشاره کرد که اتریوم هرگز کاری مشابه انجام نداده است.

سوم ، هاسکینسون اظهار داشت که اتریوم دارای ساختار گیج کننده ای است و انتشار ETH 2.0 آینده منجر به نابودی کل شبکه می شود.

بیشتر بخوانید: ارز تلگرام چیست؟ بررسی ارز دیجیتال گرام Gram

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x