مراسم معارفه کاردانو در آفریقا
0

مراسم معارفه کاردانو در آفریقا

بازدید : 1921

گزیده خبر:

روز پنجشنبه مراسم ویژه ای برای معارفه کاردانو در آفریقا تدارک دیده شده بود، که با نمایش یشرفت های کاردانو در این قاره برگزار شد. در زمان نگارش خبر، بیش از 120 هزار، از این نمایش دیدن کرده بودند. مدیر عامل IOG ، چارلز هاسکینسون ، مراسم ویژه آفریقا را از محبوب ترین نمایش آنها تا به امروز خوانده است.

اگرچه بازخورد این برنامه تا حد زیادی مثبت بود و طیف گسترده ای از نشریات، این رویداد را پوشش دادند، عدم حضور CoinDesk عجیب بود. Marc Hochstein، سردبیر اجرایی در CoinDesk ، گفت که آنها هنوز منتظر پاسخ وزارت اتیوپی هستند.

استراتژی کاردانو

سالهاست که کاردانو برای پذیرش بلاکچین در آفریقا تلاش میکند. هاسکینسون گفت که او IOG را با هدف برابر ساختن روند توسعه و جهان های در حال توسعه، تأسیس کرد. وی اضافه کرد، کشورهای پیشرفته قدر مواردی مثل پرداخت ، بیمه، اعتبار بانکی و غیره را نمی دانند. در مقابل ،در کشورهای در حال توسعه ،کارهای ساده مثل دریافت حقوق یک فرایند دشوار دارد.

“من شرکتم را در فوریه 2015 با رویای ارائه هویت اقتصادی به کسانی که فاقد آن هستند، راه اندازی کردم. واقعیت این است وضعیت موجود در جهان به دو جبهه ی متفاوت تقسیم میشود. یکی برای آنهایی که توسعه یافته اند و دیگری برای آنهایی که در حال توسعه هستند.”

اخبار مشارکت وزارت آموزش و پرورش اتیوپی با کاردانو از طریق راه حل Atala PRISM زودتر از مراسم اصلی منتشر شد. این معامله با هدف تقویت آموزش و اشتغال از طریق حصول به سیستم ضبط، دانش آموز-معلم مبتنی بر بلاکچین انجام می شود. این سیستم نمرات را به صورت دیجیتالی تأیید میکند و امکان نظارت بر عملکرد مدرسه را نیز فراهم میکند.

برجسته ترین اعلامیه در جریان رویداد ویژه آفریقا اخبار مربوط به توسعه زیرساخت ها در تانزانیا بود. همکاری با World Mobile برای فراهم کردن دسترسی به اینترنت تلفن همراه و زیرساخت های مالی برای فعال کردن بانکداری، وام ،بیمه و غیره خواهد بود.

غیاب CoinDesk

با وجود دستاوردهای برجسته ی IOG ، هاسکینسون، بر عدم پوشش این مراسم توسط CoinDesk، تأکید کرد.

نمایندگان نشریه های مختلفی این موضوع را نادیده گرفتند. ویراستار اجرایی CoinDesk، هاکستاین ، نیز مستقیماً خواستار شواهد ادعا شده از منابع اصلی میباشد.

” بین «سفارتخانه» و «وزارتخانه» تفاوتی وجود دارد. برای تأیید آنچه ظاهراً HUD یا DOD انجام میدهد ، اعتماد به توییت سفارت آمریکا در کشور دیگر عجیب خواهد بود. ما باید خبر را از منبع اصلی دریافت کنیم.”

هاسکینسون گفت با در نظر گرفتن حضور مستقیم وزیر آموزش اتیوپی، دکتراینگ ، منتظر منبع اصلی بودن، غیرمعمول است.

“ظاهراً ، حضور وزیر جلوی دوربین ،صحبت در مورد کانالهای رسمی دولت، توییت های مربوط به این مراسم و نشریات مهم مانند نیویورک تایمز به اندازه کافی برای این سردبیر در CoinDesk، رسمی بنظر نمی رسند.

هاسکینسون، این پاسخ را عجیب اعلام کرد و ادعا کرد که چیزهای بیشتری برای سرزنش وجود دارند تا انتظار کشیدن برای تأیید واقعیت ها.

نمودار شعمی کاردانو
0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x