چارلز هاسکینسون: کریپتو جای بانک‌های مرکزی را خواهد گرفت

چارلز هاسکینسون: کریپتو جای بانک‌های مرکزی را خواهد گرفت
0
بازدید : 2551

گزیده خبر:

چارلز هاسکینسون (Charles Hoskinson)، خالق کاردانو معتقد است که بانک‌های مرکزی به‌زودی ناپدید خواهند شد و کریپتو جای آنها را خواهد گرفت. به عقیده وی، کریپتو پادزهری برای سیستم فاسد و کند کنونی است.

کریپتو درمان سیستم مالی فعلی

چندی پیش بود که چارلز هاسکینسون در ویدیویی به دلایل برتری کاردانو نسبت به اتریوم و همچنین دستاوردهای آن اشاره کرد. هاسکینسون دوباره تصمیم گرفت تا نظرات خود را در قالب ویدیویی در فضای اینترنت منتشر کند.

به گزارش کریپتوپوتیتو، خالق کاردانو اخیراً در ویدیویی، تفکرات خود در رابطه با اکوسیستم مالی و نقش مهم ارزهای دیجیتال در این میان را به اشتراک گذاشت. به عقیده هاسکینسون، بانک‌های مرکزی دیگر نهادهای پرشور و کارآمد گذشته نیستند و به‌ زودی محو خواهند شد.

وی در این رابطه گفت:

نمی‌توانید به عقب بازگردید و نمی‌توانید چیزی را تغییر دهید. بانک‌های مرکزی ناپدید خواهند شد. این اکوسیستم فاسد، کند و متعصبانه است.

به عقیده هاسکینسون، سیستم مالی فعلی کاملاً ایراد دارد و معیوب است. در این سیستم امکان خدمت‌ رسانی به‌ تمامی افراد جامعه وجود ندارد. به ‌عنوان ‌مثال، یک کشاورز در یک کشور در حال‌ توسعه، به‌ راحتی به این خدمات دسترسی ندارد و برای او بسیار هزینه‌ بر هستند. علاوه بر این، برای انتقال پول به آن سوی مرزها سیستم فعلی کارمزد بسیار زیادی کم خواهد کرد.

خالق کاردانو معتقد است که ارزهای دیجیتال، پادزهری برای شرایط اسفناک و فاسد کنونی است. علاوه بر این، وی خاطرنشان کرد که رمزارزها در حال تغییر دنیا هستند.

وی افزود:

هیچ وقت اجازه ندهید که بگویند صنعت ما خطرناک است. صنعت ما پادزهری برای سیستم فاسد و متعصبانه امروز است. صنعت معیوب آنها در حال جایگزینی با خلاقیت و نوآوری است.

در آخر، هاسکینسون با اشاره به جمعیت زیاد انسان‌ها اظهار داشت که تنها ارزهای دیجیتال می‌توانند از عهده نیاز این جمعیت برآیند.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x