تحلیل تکنیکال چین لینک

بازدید : 2234

چین لینک (chainlink) یک شبکه غیرمتمرکز از گره ها است که داده ها و اطلاعات را از منابع خارج از بلاکچین به قراردادهای هوشمند بلاکچین از طریق اوراکل ارائه می دهد.

این فرآیند ، همراه با سخت افزار اضافی ایمن ، مشکلات قابلیت اطمینان را که ممکن است در صورت استفاده از تنها یک منبع متمرکز رخ دهد ، از بین می برد.

Chainlink (LINK) چه مشکلاتی را حل می کند؟

چین لینک (chainlink) تلاش می کند تا یکی از بزرگترین مشکلاتی که بخش بلاکچین( ، نحوه برقراری ارتباط اطلاعات از و بلاکچین) با آن روبرو است را اصلاح کند. به طور سنتی ، این وظیفه توسط حسگرهایی انجام می شود که به آنها  اوراکل گفته می شود.

Chainlink (LINK) چگونه کار می کند؟

Chainlink به دنبال ایجاد اولین شبکه اوراکل بلاک چین است. یک شبکه بلاکچین اوراکل می تواند از همان فناوری هایی که در بلاک چین های سنتی وجود دارد استفاده کند تا از عملکرد درست گره ها و صحت داده های آنها اطمینان حاصل کند.

مزایای Chainlink (LINK)

Chainlink مزایای عمده ای برای شبکه دارد. اوراکل ها برای گسترش شبکه مهم هستند.

چین لینک به شرکت ها اجازه می دهد تا از این فناوری قدرتمند به روشی بی اعتماد استفاده کنند. کاربران می توانند اطمینان داشته باشند که داده های دریافتی ، صحیح هستند. در صورت خرابی یک گره ، سیستم به طور خودکار آن را  با یک گره  برتر که دارای رتبه بالاتری است ،جایگزین می کند

در این ویدئو به تحلیل این رمز ارز می پردازم.

مشاهده ویدئو در آپارات

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x