تحلیل چین لینک ۶ خرداد ۱۴۰۰ +ویدئو

بازدید : 2023

تحلیل ارز دیجیتال چین لینک

رمز ارز لینک (ChainLink) به خط روند نزولی کوتاه‌ مدت خود رسیده است. از طرفی لینک تحت تاثیر تراز ۶۱۸ فیبوناچی نیز قرار دارد. این دو خط به صورت دو مقاومت برای این ارز عمل می‌کنند.
اگر رمز ارز لینک موفق به گذشتن از این محدوده شود. به احتمال زیاد روند صعودی در پیش گرفته و تا محدوده ۴۰ دلار پیش می‌رود. در این صورت این ارز پولبک زده و سپس روند خود را ادامه می‌دهد.

رمز ارز لینک (LINK)، توکنی است که در شبکه بلاکچین اتریوم پیاده سازی شده و دارای شبکه بلاکچین اختصاصی نیست. در شبکه بلاکچین اتریوم استاندارد های توکن زیادی وجود دارد که هر کدام ویژگی خاص خود را دارند.برای ساخت استاندارد برای اتریوم توسعه دهنده ابتدا یک پروپوزال یا پیشنهاد می نویسد که به آن (EIP) گفته می شود.

چارت ارز دیجیتال لینک
چارت ارز دیجیتال لینک

با وجود اینکه طرفداران این ارز معتقدند قیمت این ارز می تواند به 1000 دلار برسد. با توجه به ساختار آن و رشد ابتدایی در حوزه دیفای، این قیمت اصلا عجیب نیست. این ارز بسیار ارزشمند است و اکثر پروژه های حوزه دیفای از آن استفاده می کنند. این تحلیل وابسته به شکسته شدن محدوده ۳۴ دلار است. در زمان شکست این محدوده، یا بعد از پولبک وارد روند صعودی خواهد شد.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x