رشد قابل توجه دارندگان چین لینک همزمان با افزایش بهای آن
0

رشد قابل توجه دارندگان چین لینک همزمان با افزایش بهای آن

بازدید : 1246

فکت کوینز: داده های جدید نشان می‌دهد که تعداد دارندگان چین لینک افزایش قابل توجهی داشته است. در حالی که چندین هفته است که بازار ارزهای دیجیتال به طور مداوم در حال افزایش است، آلت کوین های قدیمی بیش از پیش مورد توجه سرمایه گذاران و معامله گران قرار گرفته‌اند. طی چند روز گذشته، لایت کوین با یک رشد 40 درصدی بازار را غافلگیر کرد و حالا چین لینک این فرصت را دارد تا از بالاترین سطح دو ماهه خود عبور کند.

ماشین حساب ارز دیجیتال

با توجه به داده های اخیر، در حال حاضر بیش از 158.9 هزار آدرس، این ارز دیجیتال را برای مدتی بیشتر از یک سال نگه داشته اند. معمولاً سرویس‌های داده زنجیره ای تعداد کلی کیف پول ها و نرخ رشد آن‌ها را ردیابی می‌کنند. اما در این مورد، تنها کیف پول هایی مورد شمارش قرار گرفتند که در مدت زمان بیش از یک سال این ارز دیجیتال را نگه داشته‌اند. اکانت IntoTheBlock هم در مورد این تغییرات قیمت چین لینک واکنش نشان داده است:

«چین لینک با اعتقاد قوی دارندگان بلند مدت خود به بالاترین سطح 2 ماه اخیر رسیده است. تعداد دارندگان (آدرس‌هایی که برای مدت بیش از یک سال چین لینک دارند) تنها در مدت 12 ماه 265 درصد افزایش یافته است. 158900 آدرس کیف پول در مجموع چیزی معادل 691.81 میلیون چین لینک دارند.»

اافزایش دارندگان چین لینک

بیشتر بخوانید: مایکل ون دی پوپ صعود لایت کوین به 1000 دلار را دور از دسترس نمی‌بیند

با مشاهده تعداد دارندگان بلند مدت، سرمایه گذاران می‌توانند احساسات کلی بازار نسبت به ارزهای دیجیتال را تشخیص دهند.

میانگین زمان نگهداری کیف پول های ذکر شده در حال حاضر 3.8 سال است. در مجموع، آدرس هایی که بیشتر از یک سال چین لینک را در خود نگه داشته‌اند، دارای 691 میلیون واحد از این رمز ارز هستند. آمارها نشان می‌دهد که در 30 روز گذشته، تعداد کیف پول ها 3 درصد افزایش یافته است.

در حال حاضر، اکثر دارندگان چین لینک دارایی هایی با سودهای تحقق نیافته دارند.

در زمان انتشار این مطلب، چین لینک با 6.5 درصد رشد روزانه با رقم 36 دلار معامله می‌شود. علاوه بر این، چین لینک طی 50 روز گذشته روند صعودی داشته که منجر به رشد 66 درصدی ارزشش شده است.

برای اطلاع از آخرین اخبار ارزهای دیجیتال با فکت کوینز همراه باشید.

منبع: یوتودی

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x