محدودیت های استخراج بیت کوین به استان سیچوان رسید

محدودیت های استخراج بیت کوین به استان سیچوان رسید
0
بازدید : 2741

گزیده خبر:

پس از استان‌های یون‌نان، سین‌کیانگ، مغولستان داخلی و چینگهای محدودیت استخراج بیت کوین این بار به استان سیچوان رسید. بر اساس گزارشات مختلف، دولت چین با ممنوع کردن استخراج بیت کوین در استان سیچوان، به سرکوب خود درزمینه استخراج و استفاده از بیت کوین در این کشور شدت بخشیده است.

محدودیت استخراج بیت کوین این بار در سیچوان

به گزارش کریپتوپوتیتو، مقامات استان سیچوان دیروز در بیانیه‌ای رسمی شرکت‌های تأمین‌کننده برق در این استان را موظف کردند تا انرژی موردنیاز ماینرها را تأمین نکنند. همچنین از شرکت‌های تأمین‌کننده برق خواسته‌ شده تا گزارشی در رابطه با وضعیت موجود در تاریخ 25 ژوئن ارائه دهند. این سیاست جدید حدود 26 مرکز بزرگ استخراج را در این استان هدف قرار داده است.

علاوه بر این به دلیل اینکه مقامات در حال بررسی مراکز استخراج بزرگ‌اند، فعلاً مراکز کوچک و متوسط استخراج می‌توانند به فعالیت خودشان ادامه دهند.

آیا قوانین وارد خواهند شد؟

گزارش دیگری اخیراً تأیید کرد که مقامات چینی به‌تمامی پروژه‌های استخراج ارز دیجیتال دستور داده‌اند تا فعالیت‌های خود را در شهر یان، یکی از مراکز مهم استخراج استان سیچوان متوقف کنند.

به گفته مقامات، دستور توقف فعالیت ماینرها برای کوتاه‌مدت است. با این حال، ماینرها معتقدند که ممکن است دولت به‌زودی دستورالعمل‌های نظارتی در این حوزه را اعلام کند.

این محدودیت‌ها درحالی مطرح می‌شود که استان سیچوان دارای منابع گسترده انرژی تجدیدپذیر است. در صورت عدم به‌کارگیری این انرژی در استخراج ارزهای دیجیتال، امکان هدر رفت آنها وجود خواهد داشت.

افزایش محدودیت برای استخراج بیت کوین

محدودیت‌ های جدید استخراج بیت کوین در استان سیچوان در حالی اعلام می‌شود که اخیراً دولت چین بر بسیاری از مناطق دیگر نیز محدودیت گذاشته است. استان یون‌نان، سین کیانگ، مغولستان داخلی و چینگهای اخیراً موظف شده‌اند تا اطلاع ثانوی استخراج بیت کوین را متوقف کنند.

بدون شک این محدودیت‌ها بر هش ریت بیت کوین و سایر ارزها تأثیر می‌گذارد. به گزارش کوین گیپ، این اخبار تاکنون منجر به کاهش هش ریت بیت کوین به 127.66 TH/s شده است. شایان‌ذکر است این میزان پایین‌ترین سطح در سال 2021 محسوب می‌شود.

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x