ماینرهای چینی برای ادامه فعالیت در چین به سراغ استخراج سایر ارزها رفته‌اند
0

ماینرهای چینی برای ادامه فعالیت در چین به سراغ استخراج سایر ارزها رفته‌اند

بازدید : 1412

فکت کوینز: در شرایطی که سرکوب ماینرهای بیت کوین و ممنوعیت استخراج این ارز در چین بسیاری از آنها را به مهاجرت به آنسوی مرزها سوق داده است، گزارش‌ها حاکی از این است که گروه دیگری از ماینرها برای ادامه فعالیت خود در چین به استخراج سایر ارزهای دیجیتال روی آورده‌اند.

هجوم ماینرهای چینی به سمت سایر ارزها برای ادامه فعالیت در چین

سرکوب اخیر ماینرها در چین بر زندگی و کسب‌وکار هزاران ماینر تأثیر گذاشت چرا که به دلیل سیاست‌های جدید دولت این افراد مجبور به توقف فعالیت خود شدند. در حالی که بسیاری از این سرمایه‌گذاران به دنبال مهاجرت به سایر کشورها هستند، گروهی در تلاش‌اند تا با در نظر گرفتن سایر گزینه‌ها همچنان به فعالیت در چین ادامه دهند.

به گزارش بیت کوین نیوز و به نقل از بلومبرگ، موج جدید توکن های مبتنی بر سازوکار اثبات ظرفیت از مهم‌ترین گزینه‌های این ماینرهاست. برای مثال، فایل کوین اخیراً به یکی از ارزهای مورد علاقه ماینرها تبدیل شده چرا که استخراج آن به انرژی بسیار کمی احتیاج دارد. یکی از ماینرها در توضیح علاقه ماینرهای چینی به فایل کوین اظهار داشت که فایل کوین تجارتی خاکستری است که هنوز موردتوجه مقامات نظارتی قرار نگرفته است.

بیشتر بخوانید: صرافی بایننس در آمریکا به دنبال عرضه اولیه سهام است

علاوه بر فایل کوین، دو رمزارز سوارم و چیا نیز در روزهای اخیر توجه ماینرهای چینی را به خود جلب کرده است.

ماینرها همچنان تردید دارند

تصمیم به استخراج سایر ارزها اقدامی شجاعانه است چرا که ممکن است دولت چین در آینده نزدیک سایر ارزها را هم ممنوع کند. به گفته کارشناسان، برخی از ماینرها هنوز در مرحله «بگذار ببینیم چه می‌شود» هستند و انتظار دارند تا تحولات بیشتری از سمت دولت صورت گیرد. با این حال مشاهدات حاکی از این است که دولت چین چندان به ارزهای دیجیتال علاقه‌ای ندارد. هفته گذشته استان آنهویی نیز استخراج بیت کوین را ممنوع اعلام کرد.

به گفته تان ویژه، مدیر ژیژن کپیتال هنوز تعداد زیادی از ماینرها منتتظر مهاجرت به سایر کشورها هستند و انتظار می‌رود که اکثر آنها در اکتبر سال آینده به آن سوی مرزها نقل مکان کنند.

در حالی که چین استخراج بیت کوین و ارزهای دیجیتال را هدف قرار داده، یوان دیجیتال در مراحل پایانی خود قرار گرفته است.

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x