تحلیل و پیش‌بینی قیمت چیلیز (CHZ)؛ 13 خرداد

تحلیل و پیش‌بینی قیمت چیلیز (CHZ)؛ 13 خرداد
0
بازدید : 2717

 

قیمت چیلیز در حال حاضر زیر سطح مقاومت قابل‌توجهی معامله می‌شود. سرمایه‌گذاران می‌توانند انتظار بالاتر رفتن قیمت از محدوده عرضه را در کوتاه‌مدت داشته باشند. درصورتی‌که قیمت بالاتر از این سطح تثبیت شود می‌توان به ادامه صعود امیدوار شد اما در صورت شکست، روند نزولی ادامه پیدا خواهد کرد.

به نظر می‌رسد قیمت چیلیز پیشرفت کند

قیمت چیلیز، در محدوده قیمتی فشرده زیر ناحیه عرضه از 0.302 تا 0.338 دلار معامله می‌شود. حرکت قیمت چیلیز پس از تلاش ناموفق برای عبور از این ناحیه در تاریخ 26 مه بدین شکل محدود شد. در صورتی ‌که با فشار خرید، قیمت از 0.295 دلار بالاتر برود، می‌توان شاهد حضور گاوها در بازار بود. در سناریو دیگر، درصورتی‌که چیلیز بتواند کندل 6 ساعته خود را قاطعانه بالای 0.338 دلار ببندد، منطقه عرضه به تقاضا تبدیل خواهد شد. در صورت وقوع چنین سناریویی، چیلیز با 34 درصد افزایش قیمت به 0.455 دلار خواهد رسید.

در صورت مقاومت خریداران و حفظ قیمت در این ناحیه، ناحیه عرضه موقت در 0.402 دلار به‌عنوان سطح حمایتی عمل خواهد کرد.

بنابراین، سرمایه‌گذاران باید از نزدیک 0.402 و 0.455 دلار را تحت نظر داشته باشند.

علاوه بر این، الگوی IOMAP از سناریو صعودی چیلیز حمایت می‌کند. بر اساس این الگو، بر سر راه چیلیز مقاومت زیادی قرار ندارد.

1710 آدرس نزدیک به 1.3 میلیارد دلار چیلیز را با قیمت متوسط 0.265 دلار خریداری کرده‌اند. این آدرس ها می‌توانند با خرید بیشتر، فشار فروش کوتاه مدت را کاهش دهند.

اگرچه سناریوی صعودی محتمل به نظر می‌رسد، اما تنها در صورت بسته شدن قیمت بالاتر از 0.338 می‌توان انتظار صعود داشت. در غیر این صورت شاهد روند نزولی خواهیم بود.

در صورت از دست رفتن حمایت 0.295 دلاری، فرضیه صعودی باطل خواهد شد و قیمت چیلیز با افت 15 درصدی به 0.252 دلار خواهد رسید.

این تحلیل صرفاْ ترجمه‌ای از وب‌سایت fxstreet است و بیانگر نظر تیم فکت کوینز و همچنین پیشنهادی مبنی بر خرید نیست. سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال ریسک و خطر خاص خود را دارد. لذا با آگاهی از تمامی خطرات به این بازار وارد شوید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x