کلم چمبرز: قیمت بیت کوین در سال جاری به 12 تا 13 هزار دلار سقوط خواهد کرد
0

کلم چمبرز: قیمت بیت کوین در سال جاری به 12 تا 13 هزار دلار سقوط خواهد کرد

بازدید : 1108

فکت کوینز: مدیرعامل وب سایت اروپایی، ADVFN، کلم چمبرز در مصاحبه خود با یوتودی در مورد بیت کوین، اتریوم و DeFi ‌صحبت کرد. ADVFN سایتی درباره سرمایه گذاران خصوصی ، معامله گران و اطلاعات مالی است.

وی معتقد است بیت کوین در سال جاری شاهد فت های شدیدی خواهد بود اما ممکن است در عرض 3 تا 5 سال به 100 یا حتی 120.000 دلار برسد.

پیش بینی قیمت بیت کوین توسط کلم چمبرز

در مصاحبه اختصاصی که وبسایت یوتودی با کلم چمبرز ترتیب داده سوالهایی در رابطه با قیمت بیت کوین، اتریوم و دیفای مطرح شد. این مدیرعامل موفق در پاسخ به این سوال که قیمت بیت کوین در پایان سال 2021 چقدر خواهد بود، اینگونه پاسخ داد:

می توانید به ADVFN بروید و نمودار بیت کوین سال 2017 را با نمودار امروز مقایسه کنید. آنها مشابه هم هستند. حتی به نمودار قیمت در سالهای 2013 و 2011 نگاه کنید. همان نمودار را خواهید دید و خودتان میتوانید خطوط آن را ترسیم کنید. تنها چیزی که متفاوت است توانایی ها و پیشرفت های بیت کوین است. به نظرم قیمت رمزارز پیشرو به 12 تا 13 هزار دلار سقوط خواهد کرد. بیت کوین امسال می تواند به 13000 دلار کاهش یابد اما ممکن است در عرض 3-5 سال به 100 یا حتی 120.000 دلار برسد.

این بحث بسیار سختی است ما شاهد مجموعه کاملی از پیش بینی ها هستیم که همه آنها به اجرا در آمده و هرکسی که از آنها پیروی کرده، مقدار زیادی پول به دست آورده است.

مطلب مفید: راهنمای استخراج ارز چیا Chia Coin (XCH) با کامپیوتر خانگی

اتریوم و دیفای

تجارت و سرمایه گذاری همه مربوط به مدیریت ریسک است. این در مورد حفظ حداکثر صعود با حداقل ریسک است و بالعکس. شما می توانید به بیت کوین اعتماد کنید زیرا هیچ کس به او اعتماد ندارد. بیت کوین ویژگی های خود را نشان میدهد و معایب و محدودیت های هم دارد. پس به دنبال فریب شما نیست و میشود به آن اعتماد کرد. بعد از بیت کوین من به اتریوم اعتماد دارم. زیرا معتقدم که تیم فوق العاده با استعدادی دارد که در گذشت زمان نشان داده اند افرادی قابل اعتماد هستند. صداقت و اعتماد در امر سرمایه گذاری بسیار حیاتی است.

بیشتر بخوانید: فوری؛ هارد فورک لندن با موفقیت در شبکه اتریوم اجرا شد

کلم چمبرز همچنین از علاقه و اعتماد خود به دیفای پرده برداری میکند:

امور مالی غیرمتمرکز DeFi یک فناوری انقلابی است. دیفای اساساً یک تجارت است. من به پروژه های DeFi و پتانسیل موفقیت آنها اعتماد دارم. اگر به تاریخ نگاه کنید، در حقیقت فقط یک ترکیب انقلابی را مشاهده میکنید. پروژه اول بلاک چین است، که واقعاً مفید نیست و پروژه دوم رمزگذاری است، که به تنهایی کارآمدی بالایی ندارد. دو پروژه وقتی کنار هم قرار می گیرند نتیجه شگفت‌آوری به وجود آوردند.

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x